Wpis z mikrobloga

Muszę pochwalić sklep Cyklomania.pl. W weekend w ramach prezentu kupiłem kask Catlike Whisper Deluxe, doszło wczoraj. Niestety kask miał jedno otarcie, lekki brud przy regulacji oraz wkładki nie wyglądały za dobrze. Na nowość to nie wyglądało. Skontaktowałem się z właścicielem - bez zbędnego gadania wysłał mi drugi od razu po 1 mejlu. Dziś odebrałem kask właściwy, a wadliwy oddałem kurierowi, nawet listu przewozowego nie musiałem drukować. Felerny kask otrzymał od producenta, sam nie wiedział skąd pojawiły się brudy. Kontakt niemalże natychmiastowy, a działanie jeszcze lepsze. :)

A sam kask? Rozmiar najmniejszy, czyli 54-56. Leży mi na głowie idealnie (tak, prezent kupiłem sam dla siebie. Czy Kocurkolandia może mieć inny kask od Catlike'a? :D). Spec ma rozmiarówkę 54-60 i to czuć od razu - jest dłuższy i cięższy (310 g vs 240 g). Catlike jest o wiele wygodniejszy za sprawą regulacji - można ją dowolnie ustawić z tyłu głowy, więc nie uwiera w jakiekolwiek miejsce (Spec tego nie ma, ma "sztywną" regulację). Patrząc na otwory w Catlike'u to o przepływ powietrza nie muszę się martwić ;-)
#rower
k.....a - Muszę pochwalić sklep Cyklomania.pl. W weekend w ramach prezentu kupiłem ka...

źródło: comment_r9MOusSQaeNCi01QiYcv3LxFmHNUdEKx.jpg

Pobierz
  • 9
super :) powiem Tobie że buty zatrzaskowe to ważna rzecz w rozwoju, pomaga rozwijać dolne partie mięsni udowych, wtedy dopiero prawidłowo rzeźbi się mięśnie nóg i mniej obciąża kolan co jest mz najważniejsze.
sam po sobie wiem jak długo się uczy prawidłowego pedałowania z dołu a nie z góry, tak naprawdę najlepiej jest się tego nauczyć przy długich intensywnych podjazdach, kiedy kadencja spada poniżej 70rpm i jest się zmuszonym do tego żeby jak najlżej pokonywać wzniesienie i używać wszystkich możliwych mięśni