Wpis z mikrobloga

@SOLGAZ: Jak wyglą dystrybucja mocy w tych płytach indykcyjnych? W sensie stopniowanie mocy polega na włączaniu płyty raz na jakiś czas w regulowanym odstępie czasowym? Spotkałem się już z takimi i jest to największy badziew, zamiast płynnej pracy płyty na niższych poziomach "mocy" płyta załącza się na sekundę-dwie co 5 sekund - to jest katastrofa.
  • Odpowiedz
@ziobro2: material plyty jak i okapu jest tak przystosowany, aby nie "przyciągać" odcisków. Oczywiście tłuste palce zostaną, ale wtedy przetarcie raz ceramiki nie powinno być problemem
  • Odpowiedz
@ziobro2: jasne, że jak chcesz to zostanie spory ślad, ale na pewno jest to inny materiał niż np okulary, gdzie każde dotknięcie widać od razu.
  • Odpowiedz
  • 1
@SOLGAZ: bardzo mi się podoba wasza firma. Dlaczego czytam o Was wyłącznie na wykopie? Mam też nadzieję, że nie poszliście drogą innych producentów, czyli "działa tyle ile trwa gwarancja, a później naprawa nieopłacalna, kupuj nowy model" pozdrawiam i życzę sukcesów.
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: te przyciski są jakoś oznaczone położeniem garnków ? co przypadku gdy postawie 6 garów?

okap może ciekawe ale niestety wielki klamot, może między szafkami wygląda troche lepiej.
  • Odpowiedz