Wpis z mikrobloga

@wodd: chcialem lognac sie i zobaczyc co mu ostatnio tak nie wchodzi, ale sie spsulo i nie mam juz dzisiaj dostepu ;p bardzo ma pecha czy po prostu nie trafia z typami?
@wodd: już go widzę, sporo brakło, zauważyłem, że stosuje różne stawki, tak samo jak Perlo wrzuca na Vipa, piszę 3/4/5% puli, żeby grać, a w podsumowaniach piszę, żeby wszystko grać płasko, ale jednak widzę, że mój pomysł na granie za 25% typu był słaby i muszę albo zmniejszyć stawkę albo poczekać i dozbierać jeszcze troche kasy
@wodd: chciałem wrzucić 4 stówki na pinnacla i grać po 100, no właśnie, wszystko zależy od tego kiedy trafi się dołek, tutaj po takiej serii praktycznie już bym lezał, a czasem jednak są 2-3-4 typy do zagrania "na raz"
@KAROO: ja ostatnio wszedłem w kosza. W przeciagu tygodnia z 50 zl zrobiłem 1.5 tys potem 1000 na vipach. Teraz stoje niestety
@wodd: tez kiedys mialem dobry "weekend" ale wiem, ze samemu koniec koncow sie na tym nie da zarobic :P Dlatego baczie obserwowalem ten pierwszy miesiac, musze zrobic jeszcze raz analize ile moge zainwestowac i troche znizyc stawke, chyba do max 10%, jak bedzie ladna seria to najwyzej zwieksze ;)