Wpis z mikrobloga

@SirBlake:

„Ostra Zieleń” powtarza: karanie i zakazywanie to sposób doraźny, krótkofalowy, nie uczy też społeczeństwa podejmowania świadomych i dojrzałych wyborów, a dodatkowo ingeruje w wolność osobistą każdego człowieka.


;)
@SirBlake: co ma z tym wspólnego wolność słowa? Nikt tym ludziom nie zabrania głosić swoich chorych poglądów. Po porodu szanująca się uczelnia nie powinna kogoś takiego w jakimkolwiek stopniu promować. A xe komentarze na tym profilu są w większości żałośnie śmieszne, to akurat fakt.
@Ryu: Zieloni zachowują się identycznie jak narodowcy, gdy na uczelniach występuje np. Kampania Przeciw Homofobii. Pod wydarzeniem jest jeden mądry komentarz - aby zamiast próbować zablokować spotkanie przyszli na nie i zadawali pytania.
@Ryu: No i to jest właśnie problem z państwowymi uczelniami. Kto ma o tym decydować jakie poglądy są chore i kogo promować? Tobie się nie podobają, a ja mimo, że nie ze wszystkich się zgadzam, to wcale nie uważam ich za nie akceptowalne. Ja np. mógłbym uznać, że nie powinno się promować Sierakowskiego, bo jego poglądy są nie wiem, dajmy na to zagrożeniem dla wolności jednostki. Spicnie się ze mną 1