Wpis z mikrobloga

jak można rwać na krzysztofa krawczyka? zamiast tego dziadka do takiej bajerki wkręcasz samego siebie, albo swoje alter ego... a z całości tekstu już by się sama domyśliła że walisz do niej tekstami z piosenek. jest miło i lecisz dalej. powtórz to!
@amp: ojeju, ale wszyscy nagle super poważni. Ja bym wolała gościa z którym kręcę bekę z Krawczyka, niż takiego, co z zupełną powagą i bez żadnych heheszków podczas gadki pieprzy o tym czy mój ojciec jest złodziejem, bo ukradł wszystkie gwiazdy i zamknął je w moich oczach xD
Tak trzymaj cumplu, w końcu trafisz na kogoś fajnego, a nie na jakąś durną pipkę.

@amp: @trq: @Dirty_Digger: @nescafe:
Ej, ale serio jej odpowiedzi są takie złe? Przeczytałem rozmowę, nawet się uśmiechnąłem, a potem czytam komentarze i hurr durr, on taki kreatywny, ona taka sztywna. W ogóle nie odniosłem takiego wrażenia. Odpowiadała normalnie, nawet dość dowcipnie. Najpierw nie wiedziała, że chodzi o heheszki, więc napisała o rowerze, a potem złapała konwencję, zabawianie dziecka tańczeniem do góralskiej muzyki itd. Dla mnie to nie jest
@Dirty_Digger: lol czo xD ze mną serio nie jest trudno rozmawiać, jeżeli ktoś wykaże na tyle dużo odwagi cywilnej, żeby do mnie zagadać :P no i jeśli ktoś nie jest męczącą stuleją, ale to już osobny temat. Któregoś pięknego razu jeden taki zagadał do mnie na fb o jakąś pierdołę, taka właśnie bzdetna gadka, no i jakoś tak polubiliśmy wspólne rozmowy i od prawie 3 lat jesteśmy razem :D więc serio,
@Dirty_Digger: nie do końca obcy, bo raz się widzieliśmy, znajoma zapoznała nas na jakimś koncercie i tyle się widzieliśmy xD wystarczy wiedzieć, na jaki temat zagadać, a nie "no elo, co porabiasz" :D