Wpis z mikrobloga

Wieczna beka z gimbów i innych niedorozwojów emocjonalnych którzy nazywają Wonzia "ojcem".

Ojca to ma się jednego, tego biologicznego (ewentualnie dwóch #pdk ) który cię stworzył gimbusie piszący na czacie jadisco "idź w muty".

Nawet mi was nie żal. ( ͡ ͜ʖ ͡)

#wonziu
  • 41
@Herflik: Ja od dłuższego czasu nawet nie oglądam strimów, bo są o chorych porach nocy i w sumie daleko mi do nazywania Makuły ojcem - no bądźmy poważni. No a ty ewidentnie masz jakiś problem - te twoje zrzuty ekranu z jakimiś czatowymi aferami, te śmieszne upieranie się przy swoich teoriach i wyrażanie zdania na przekór. Zawsze musiałeś jakieś inby odstawiać bo ktoś nie pomyślał, nie zachował się tak jak ty
@ziele_angielskie: co ty #!$%@?? Ja mam #!$%@? na gimbusów z internetu. Jak na razie to was dupa boli, bo śmieję się z ludzi co nazywają Wonzia "ojcem". To wy macie ból dupy i to wy się spinacie jak małe dzieci. Ja dostałem bana za wyrażanie swoich poglądów. Ja się z nikim nie kłóciłem ani nikogo nie obrażałem i trzymałem poziom w przeciwieństwie do większości gimbów.