Wpis z mikrobloga

Wieczna beka z gimbów i innych niedorozwojów emocjonalnych którzy nazywają Wonzia "ojcem".

Ojca to ma się jednego, tego biologicznego (ewentualnie dwóch #pdk ) który cię stworzył gimbusie piszący na czacie jadisco "idź w muty".

Nawet mi was nie żal. ( ͡ ͜ʖ ͡)

#wonziu
  • 41
@konnektor: jakby obrazek nazywał się "dupawęża" to bym go używał. Nigdy w zdaniu nie nazwałem Wonzia ojcem. Używałem emotikona który się nazywa Ojciec. Jeżeli tego nie rozumiesz, to ci tego nie wytłumaczę. Przykro mi.
@Herflik: Dostał bana na chatcie na którym siedział ponad rok i teraz nagle Hurr Durr same cioty i gimbusy na tym chatcie. Hurr Durr idę na mirko was zmieszać z błotem. Nawet mi Cię nie żal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ZjemCiKumpla: Geniuszu, nigdzie nie napisałem, że ludzie z czata jadisco to cioty. Gimbusy owszem, ale bardziej chodziło mi o średnią wieku.

I tłumaczę po raz enty, że śmieszy mnie nazywanie Wonzia ojcem przez gimnazjalistów, jakby był ich bożkiem i wykładnią. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pamiętasz jak Wonziu mówił, że nie chce armii pancerników-tarczowników (vide Rojo)? To właśnie miałem na myśli.

A bana dostałem bo dwóch moderatorów-debili po