Wpis z mikrobloga

@Lysy88: @bartdziur: Dobra to jeszcze jedno, ale już zbliżam się ku końcowi. Mam poczte na gmailu, wiem,że moge ja skonfigurowac na outlooku, ale czy to działa dobrze i prawilnie? Czy może np. lepiej założyć konto na @outlook.com i przewalac wiadomosci z GM > OL ?
  • Odpowiedz
@markolm: musisz założyć pocztę na outlooku bo to jest jednocześnie konto ms, z pełną integracja z kontaktami, onedrivem i innymi pierdołami bez których nie da się już używać współcześnie telefonów ;)
  • Odpowiedz
@KaloryfeR: użytkowanie od WP 7, poprzez 7.5 (+updates), 8 i obecnie 8.1 na rozmaitych modelach wystarczyło mi, żeby zniechęcić się do Windows Marketplsce i jego zawartości. Jeżeli jakaś aplikacja już działa mniej więcej jak powinna to w większości wypadków jej ergonomia i design woła o pomstę do nieba. O niechęci wielu developerów a co za tym idzie - braku wielu aplikacji to chyba nie muszę przypominać? Nie mówię, że na
  • Odpowiedz
@melekhov: @r5678: @Obi-San: @dees-odsok: @bartdziur: @Lysy88: Postanowiłem wybrać Lumie 1520. Jeszcze pare dni temu była dostępna w Euro AGD za 1199zl, niestety wczoraj jak pojechałem do sklepu okazało się, że nie ma już żadnej. Jedynie żółta za 1999zł. Dlatego poczekam, najtaniej znalazłem za 1550zł, a nie chciałbym wydać więcej niż 1250zł. Poluje i czekam.
  • Odpowiedz
@markolm: Nie kupuj tych tanich z euro rtv.. one są powystawowe.. czyli telefonu w gorszym stanie kupić się nie da.. ekrany się palą non stop, w tle jeszcze jakieś animacje, i non stop pod prądem, że aż gorące blisko parzącego. To tak chodzi nie wiadomo ile czasu. Chcesz 1520 kup normalną, bez żadnych okazji.. Nie masz kasiorki.. kup 735 za 700zł i spokój.
  • Odpowiedz
@r5678: dziś macałem alcatel one, on ma też 6 cali. No sam nie wiem... Nie mam ciśnienia żeby zmieniać pilnie telefon. A też chcialbym kupić taki, żeby wystarczył na 2 lata...
  • Odpowiedz