Wpis z mikrobloga

Powrót do studenckiego mieszkania skutkuje brakiem skanera i powrotem do zdjęć z kartofel-aparatu w telefonie.
Dzień 6, temat: "Wzorek".
Wprawdzie robione na papierze w kratkę, więc trochę pójście na łatwiznę, ale dzięki temu mogłem się obejść bez linijki. Takie wzorki często zdarza mi się popełniać na wykładach, ogólnie lubię symetrię i proste formy geometryczne. Zwykle wychodzą większe, ale jakoś wena i zapał nie chciały specjalnie dopisać.
#365styczen i w założeniu #nieboperfekcjonistow, ale trochę ręka trzęsąca się (Parkinson w wieku 20 lat?).
Pobierz T.....o - Powrót do studenckiego mieszkania skutkuje brakiem skanera i powrotem do zd...
źródło: comment_05czlWIYIxJkrcTDJRVoPT2eoBDKQrNw.jpg
  • 7
@podpora_demaga: Nie każdy ma talent do rysowania.
Ja, gdy po pierwszym dniu zabawy, zobaczyłem co wrzucają inni ( jakie dzieła) , to przestałem obserwować tag i dałem sobie spokój, bo wiedziałem,że będzie lawina hejtów.
@TheBobolo: lel, jak nie każe, jak wołasz tagiem? Pokaż coś ciekawego, a nie 5 kresek na krzyż. Trzeba zacząć od podstaw, wtedy nawet można obserwować postęp. Ty niestety nie zaprezentowałeś nic, poza kreseczkami w zeszycie do matematyki.