Wpis z mikrobloga

@szyba: Ja obecnie jestem na studiach i mam to samo marzenie co ty. Dlatego w wakacje jadę na 3 miesiące do USA(work&travel), a po studiach za rok chcę wyjechać na 10-12 miesięcy na wolontariat europejski do Gruzji albo do Niemiec. I tak będę kombinował, aby do 30 roku życia spędzać czas w różnych, europejskich(chociaż mam nadzieję, że nie tylko) krajach. :))
  • Odpowiedz
Czy wy też macie ochotę spieprzyć z waszego rodzinnego miasta i pójść gdzieś hen daleko, pozwiedzać świat i żyć sobie za granico w odległych krajach?


@szyba: Nie wiem czy to było "spieprzanie", ale wybrałem LO w mieście oddalonym o 75km (internat, a w 3 klasie pokój), studia 470km 5 lat w akademiku i potem 2 lata w tym mieście przepracowałem, a teraz Szkocja od sierpnia. Może w 2016 Holandia, bo
  • Odpowiedz
@peralta: Właśnie wczoraj wieczorem oglądałem, świetny film, poletzam 8/10, muzyka i zdjęcia wspaniałe.
@szyba: Marzy mi się zarobienie dobrej kaski na morzu i wyjechanie w podróż dookoła swiata tak już po pięćdziesiątce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chciałbym jeszcze pomieszać kilkanaście lat w Kanadzie i Nowej Zelandii.
  • Odpowiedz
@osmanho: Po pięćdziesiątce? Kurde, ja nie potrafiłbym tyle czekać, chciałbym pozwiedzać świat przed trzydziestką i dopiero potem znaleźć gdzieś wygodne miejsce do życia(choć wiem, że to mało możliwe ze względu na hajs).
  • Odpowiedz