Wpis z mikrobloga

Bluetooth w telefonie ją widzi, ale aplikacja nie jest w stanie się połączyć.


@pawel_niki: powinno być na odwrót jeżeli masz oficjalną apkę. jeżeli już wykryło ci opaske to nie paruj jej przez telefon. co wyskakuje w aplikacji?
@pawel_niki: mam od tego samego kitajca. I działa bez problemu z LG G2. Jak ją parowałem 1 raz to miała FW w wersji 0.9.x.x i 4% baterii i zadziałało bez problemu.
@pawel_niki: no to teraz sobie przeinstaluj apkę do tej, którą podałem :D Bo apka po chińsko/angielsku to słaba opcja. No i ta moja wersja ma dodatkowo powiadomienia ze wszystkich aplikacji, czego niestety oficjalna nie ma :P
@lol2x: wtf? sprawdzałem w apce czy jest nowsza wersja to nie znalazło niczego ;/ Już zaktualizowane ;]

Tak swoją drogą bug po sylwestrze był śmieszny :D Last charged -344 days ago xD
@lol2x: no teraz to się zorientowałem ;) Będę sobie sprawdzać co 2-3 tygodnie na forum. Bo tak w sumie wszystko działa, nie ma chyba za bardzo co poprawiać w tej opasce :] Jedyna rzecz, której mi brakuje to możliwość zmiany według siebie godzin kiedy powiadomienia mają być wyłączone. Bo 7-23 mi średnio pasuje.
@Lanc: ilość "wibrnięć" przy budziku
7-23
odstęp pomiędzy wibrnięciami

no ale apka czasem aktualizuje też opaskę więc warto sprawdzać bo możliwe że nowe algorytmy dają :)
@lol2x: ilość wibrnięć ja sobie rozwiązałem tak, że mam w powiadomieniach mój budzik z telefonu, który jest ustawiony na budzenie bez wibracji i dźwięku. I potem w aplikacji mi banda ustawione powiadomienie na budzik i 9 wibracji. Ustawiam potem w telefonie 3 budziki już przed samą porą budzenia się i wibruje mi w sumie 27 razy w ciągu 3 minut ;) No ale tak jak pisałem wyżej, to takie obejście problemu.