Wpis z mikrobloga

@omgyolk: Code Geass ale uważaj spam mechów i dość irytujący styl rysowania postaci.
Psycho-pass, Berserker, Claymore?
Łatwiej by było jakbyś napisała dokładnie o jaki gatunek ci chodzi, nie polece ci Clannada jeśli szukasz czegoś typu Death Note
@Skyworld: Jestem totalnym laikiem w kwestii anime, oglądałam do tej pory Rurouni Kenshin, Fullmetal Alchemist: Brotherhood (miazga, 10/10 jak dla mnie) i właśnie Death Note które było spoko do momentu kiedy zginął L, potem były już tylko kluski z makiem i nuda. Jeśli chodzi o gatunki to chętnie obejrzę wszystko, byleby było dobre.
@omgyolk: Full Metal Alchemist: Brotherhood, Code Geass, Tengen Toppa Gurren Lagann, Bakuman.
Każde z nich wciąga jak bagno, na koniec zostaw sobie TTGL bo to najbardziej "japońskie" z tych wszystkich :D
@omgyolk: Na szybko
Code Geass (minusy powiedziałem ale warto je przeżyć), Tokyo Ghoul, Berserker, Psycho-pass, Hellsing
Jak na szybko coś to złap się za Hellsinga stare ale jare
Ogólnie to powiedzenie że chcesz obejrzeć cokolwiek dobrego daje mało bo mogę Ci wymień od cholery i nic ci to nie da o będziesz się szamotać między tytułami
@Skyworld: @Doppelganger: Przepraszam, zapomniałam sieu :c. Sci-fi w sumie, fantasy może jakieś, horror, thriller, o albo o samurajach też może być. Jak już wcześniej mówiłam to Fullmetal Alchemist dla mnie był 10/10, może to da jakieś wskazówki.
@Doppelganger: @omgyolk: Nie popadajmy w paranoje, Death Note nie jest nowym anime więc nie ma tu czego spoilerować jak ktoś się dotąd za to nie zabrał to mu i tak nie po drodze.
Hellsing, Samurai Champloo,
Nie za długie i dobre dla Laika w tym temacie