Wpis z mikrobloga

@Ierz:
chcesz zarobić - nie
chcesz porobić misje i przy okazji dostać skrzynki i skiny które z bardzo małym prawdopodobieństwem zwrócą koszt operacji - tak
@Ierz: Dropnęło mi do tej pory jakieś 10 skinów: 4 Mag7, 2 Nove, 1 SG553, 1 Famas, 2 Obrzyny. Nie dość, że większości z tych broni i tak nigdy się nie używa, to jeszcze wszystkie one wyglądają jak najprawdziwsze gówno przetarte papierem ściernym i wymoczone w kwasie. Oczywiście cena każdego ~4 centy.
Niestety ładnych skinów jest jak na lekarstwo, a szansa na ich wydropienie bliska zeru. O skinach, na których można
@Fido2801: no racja ceny skrzynek to porażka kiedyś mając 6skrzynek potrafiłem na nich zarobić 2 euro teraz w ekwipunku mam 20 skrzynek i nie wiem czy 2 euro z tego wyciagne .. a co do itemów podczas całej operacji najlepsza rzecz jaka mi wypadła to m4a1s nitro FT 1,5 euro zgarnąłem .. na operacji breakout dużo więcej zarobiłem .. Pozdrawiam !
@chinomumino: Ja też na Breakoucie wyszedłem o niebo lepiej. Pomimo, że kupiłem ją dopiero na miesiąc przed końcem. Skrzynki nawet wtedy stały po 50 centów. Teraz mam ok. 11 skrzynek (w sumie dropnęło jakieś 20-25) Vanguard, za które mogę dostać razem jakieś 60 centów. Do tej pory z Breakouta dropnęłoby mi już 10-15 skrzynek i byłbym na plus kilka euro.
Poza tym z wydropionych skinów z Breakout zarobiłem jakieś 5 euro
@Fido2801: doceniam ,że tak to rozpisałeś i masz 100% racji ! Ja sam żałuje wydania tych 5 euro na operacje, już nie będę wspominał o tych ''kampaniach'' co za 2,49 euro możesz sobie dokupić KPINA ! Breakout był o tyle dobry ,że tak jak mówisz był o wiele lepszy sam fakt ,że miałeś okazję trafić zarówno skrzynkę która cenowo wachała się od 45centów do 80centów, a również jak ty kupiłem breakout'a