Wpis z mikrobloga

@Laliqu: Po tym all inie to też bym spasował, bo gość, który ma 30BB spokojnie może sprawdzać z jakimiś suited conectorami, ale ja osobiście na takim flopie lubię często przeczekać.

AK jest fajną ręką, żeby grać tutaj 3x check, ewentualnie np. jakiś check/call na turn/river, zakładając, że nie spada np. QJ, a w takiej sytuacji to jesteśmy jednak postawieni pod ścianą.

Nie wiem co to za przeciwnik, ale mnóstwo rąk Cię
@Wojt_ASR: Z tym gościem mam rozegranych ok 40 rąk więc tyle co nic.
Tuż przed FT i już w fazie ITM wchodził w wiele rąk i dużo limpował. Może lepszy był by tutaj all in preflop
@Laliqu: Czasami takie all iny na kompletnych fiszków się sprawdzają, ale wiesz, z drugiej strony, jakbyś trafił tego asa, czy króla, to możliwe, że byś go mocno doił :)

No, a skoro sporo limpował to prawie na pewno dobry fold, no bo nie chciałbym sprawdzać all ina od fiszki, która stara się być w praktycznie każdy rozdaniu.

Oczywiście, że mógł Cię blefować, ale skoro pewnie jesteś od niego lepszy, to nie
@Laliqu: No mi po prostu szkoda byłoby ryzykować. A tak na przyszłość, to tak jak pisałem, fajną opcją, tym bardziej, gdy np. stół jest sparowany, to fajnie właśnie z tym AK zagrać to wolno. Bo wyrzucasz tylko słabsze ręce, a a często możesz jeszcze wyciągnąć sporo żetonów od słabszych asów, czy też nawet King high.