Wpis z mikrobloga

O #!$%@?, jak żałuję że nie mam dość mocnego kompa żeby nagrywać cały czas grę. Dzisiaj tak zajebiście mi siada w śmigłowce że kilka razy aż łezka mi się w oku zakręciła na myśl, że tego momentu nie uwieczniłem. Co ciekawe nikt nie wyzywał mnie dzisiaj od cheaterów i wyjątkowo po dobrej grze nie dostałem bana.

#wykoparmy #bf3 #chwalesie
  • 13
  • Odpowiedz
obs'em


@Sonay: Też spróbuję. Potem jeszcze tylko nauczyć się grać i może uda mi się nagrać chociaż raz jak cię zabijam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sonay: Ale najpierw muszę powtórzyć te moje dzisiejsze hity w śmigłowce. Zaliczyłem triple killa po #!$%@? z11w z jakichś 400metrów na bandar desert ()
  • Odpowiedz
@repiv: @blisher: Dodam tylko, że jeśli ktoś ma grafikę AMD a nie NVidii to nie jest w wielkeij dupie bo dla tych kart jest coś co się nazywa Gaming Evolved. Tam można nagrywać konwencjonalnie i ewentualnie na skrót klawiszowy zapisać ostatnie N sekund rozgrywki - dobre żeby nie zawalić sobie kompa godzinami nudnego biegania :)
  • Odpowiedz
@moriturius: No ja niestety Nvidia, przydałoby się tak jak w tym shadowplay skrótem klawiszowym ostatnie kilka minut zapisać bo potem trzeba szukać tych momentów co się chciało xD
  • Odpowiedz