Wpis z mikrobloga

Jak mnie to #!$%@?, #!$%@? mac strasznie...człowiek wchodzi sobie na gorące jak zawsze i zamiast ciekawych historii czy śmiesznych obrazków cały #!$%@? potencjał plusowo-atencyjny na jakiś #przegryw bo nie wiem jak to inaczej nazwać co żebrzą o plusy bo bez tego sami się w garść nie mogą wziąć. Daj plusy to nie będę pił daj plusy to nie będę tyle #!$%@?ł ile plusów tyle #!$%@? dni z wychodzeniem na dwór bez wykopu bez wpisów #!$%@? mac xD Robicie z siebie jakieś #!$%@? małpy xD Srsly Jak mnie zapulsujesz do 14 to zgolę kuca #!$%@? #!$%@? mnie obchodzi twój kuc, dieta, ćwiczenia #przegryw to twoje #!$%@? życie i rób co chcesz tylko #!$%@? z gorących xD Ale szczyt #!$%@? debilizmu to jest #!$%@? tag #rozdajo xD Jak widzę w gorących #!$%@? 5 rozdajo po 500 plusów to mi się smutno robi 5 jakiś śmiesznych obrazków historyjek mniej bo plusy #!$%@? wypchało jakieś #!$%@? fejkowe rozdajo a małpki dalej czekają, aż coś wygrają xD Zamiast jakieś #guwnoburza to nie ofoljowane srajfony xD Na początku to było nawet zabawne taki wkręcanie nie ogarów "dziękuje za przesyłkę" bla bla ale jak się robi coś po raz 9999999 to to nie jest śmieszne! Już nawet ten #randomanimeshit jest ciekawszy niż te #rozdajo i żebranie o plusy to coś zmienie w swoim życiu xD Bo bez plusów to ni #!$%@? xD #oswiadczenie

  • 6