Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@chomik3: Jakiego typu Cie interesują?

- zmysłowe,
- beauty,
- portrety,
- nagość (topless, bottomless)?

Mam trochę profili w ulubionych (kwestia inspiracji, do sesji) mogę się podzielić :).
  • Odpowiedz
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@chomik3: Hmm, dobra przeszukam, mam też trochę takich lifestylowych, gdzie jest mix instagramowych selfie, trochę fashionu + jakieś bryki i trochę nagości (ale delikatnej) etc :). Daj mi z 1-2h.
  • Odpowiedz
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@chomik3: Niestety soft jest lokalny (serwerowy), napisany przeze mnie, właśnie go testuje na tumblerze, mogę jedynie Ci zaproponować pobranie profili i spakowanie ich i wrzucenie na hosting plików, ale to jeden wybrany w ramach testu :).
  • Odpowiedz
@chomik3: Ja tych profili trochę mam, coś poszukam. BTW podrzuć namiary na soft, który znalazłeś, ja zanim zdecydowałem się napisać reguły pod tumblr'a to szukałem i nie znalazłem nic działającego.

A co do prędkości, na mojej neozdradzie (20Mbit) potrafię pobierać między 400-600 plików na minutę (ok 75-100 MB danych) i jeszcze nie trafił mi się ban (zresztą ciężko jak im dziennie przybywa ok kilku mln zdjęć w bazie i mają kilkadziesiąt
  • Odpowiedz
@chomik3: Tak, staram się. Jest to dla mnie hobby ale przede wszystkim kompletne przeciwieństwo życia zawodowego (jako informatyk), inaczej pewnie bym zwariował :).

Dzięki za linka, popatrzę. Jeśli Cie to interesuje, będę tą aplikację uruchamiał za parę tygodni w formie usługi online - może potestujesz jako beta tester? :).
  • Odpowiedz
@pilot: no patrz, też jestem informatykiem, który fotografuje ; )
Większość już pobrałem tym progsem co Ci linka dałem, ale jak zrobisz to możesz dać ; )
  • Odpowiedz