Wpis z mikrobloga

Hotline Miami za 1,27euro!

Wewnętrzny żyd mówi "ale przecież 21 grudnia ta pozycja była za 61 eurocentów na Nuveem @ojmirkumirku, dlaczego chcesz za to płacić aż dwa razy więcej?" ale wtedy ten bardziej normalny ja odpowiadam sobie "po pierwsze Nuveem to brazylijska strona na której się dziwnie kupuje i nie wiesz, czy są tam jakieś blokady a po drugie żydku kochany różnica wynosi MIĘDZY 2,20ZŁ A 4,50ZŁ NIE WSTYD CI"

a po trzecie wrzucę Wam ścieżkę dźwiękową, gdyż ponieważ jest zajebista.

#steam #gry #hotlinemiami #synthwave
ojmirkumirku - Hotline Miami za 1,27euro! 



Wewnętrzny żyd mówi "ale przecież 21 gr...
  • 11
@ojmirkumirku: ? Przeciez ja serio pytam, zaden troll. Na steamie mozna za 1-2 euro kupic normalna gre, a nie wygladajaca jak pokemony na gemboja. Ja sobie wlasnie wiedzmina kupilem za 3e, nie rozumiem jak mozna placic za taka gre. Rozumiem za to ze to indie i w ogole taka growa hipsterka, ale przeciez te gry serio nie sa warte zlotowki.
@wysuszony: @ojmirkumirku: No sprawdzilem gre, odpalilem gameplay i jak dla mnie lipa straszna. Czemu od razu wyzywanie? Bo nie rozumiem kolekcjonowania #!$%@? moim zdaniem gier? Ja jestem z pokolenia ktore nie patrzy na grafike itd, ale pare lat temu takie gry za ktore dzisiaj sie placi na steam jako super indie, byly dostepne na onlineowych portalach z grami za darmo. Odpalales przegladarke i grales w takie badziewne zabijacze czasu, a
@wysuszony: Szkoda tylko ze wszyscy tworcy takich gier stosuja ten sam zabieg i te wszystkie gierki wygladaja tak samo. Klimat tamtych lat to tez wiele innych gier, z kiepska grafika, ale w 3d, czemu takich nie robia? Za ciezko? Lepiej sprzedawac chlam po pare euro, tak to widze.