Wpis z mikrobloga

@ugotowany_kamien: przecież to robienie sobie reklamy na potrzebujących za bezcen. jakby ktoś po cichu przelewał takie kwoty to by mnie to nie raziło, ale jak ktoś robisz szum z paru tysięcy, podczas gdy takie fundacje mają tysiące razy większy budżet to, to jest śmieszne.
@prusi: to niech każdy celebryta zacznie robić sobie reklamę na potrzebujących za bezcen to ucieszę się i to bardzo bo więcej pieniędzy zacznie wpadać dla tych potrzebujących. Śmieszne jest dla mnie to że ktoś kto zarabia więcej ma oddać więcej.
Albo na przykład jak piłkarze dają swoje koszulki na aukcje. Jak chcą pomóc to niech pomogą tak jak Błaszczykowski który podobno wyłożył brakującą kwotę na operacje chłopca. A nie bawił się w żadne koszulki które sprzedadzą za 2 tys.


@rutkins: dzięki aukcjom charytatywnym o takich sprawach robi się głośno i istnieje szansa, że nawet jeśli koszulka sprzeda się za 2.000 to znajdzie się filantrop, który będzie prywatnie sponsorował taką operację.
@prusi: nie zdajesz sobie chyba sprawy ile osób dany celebryta pociągnie za sobą i ile dzięki niemu dodatkowych pieniędzy wpadnie i ilu sponsorów się uda znaleźć, choćby po tym jak przeleje złotówkę, a to że później ludzie odbierają to jako przejaw hipokryzji to ich sprawa bo ja nie uważam że znane osoby się na tym lansują.
a co nie tak z oddawaniem koszulek?

koszulka - 200zł,

koszulka z autografem gościa 2tys.

Profit - tak ku*wa!

Jeśli może ich narobić dużo to niechaj robi. Też oddaje kawałek siebie, a jak oprócz tego wykłada kasę to już w ogóle szacun.

Też mi się marzy, że będę mógł pomagać samym podpisem :))

@rutkins:

: Albo na przykład jak piłkarze dają swoje koszulki na aukcje. Jak chcą pomóc to niech pomogą