Wpis z mikrobloga

@bluehawaii91: @JahMuffin: @fasfsrheeahgdfhds2: Żeby nie było, ja sobie lubię zapalić, nie mam nic przeciwko temu, napić też się lubię, no ale #!$%@? XD Jak widzę napisane teksty, z których aż wyłazi morda sebixa spod bloku, który wierzy w #!$%@? policji, bo go spisali jak siedział na ławce, a na dodatek rozpowszechnia tę wiarę w internecie to aż moje komórki nie nadążają raka produkować ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Adrastos: hehehe, otóż jak zauważyłeś nie robię błędów ortograficznych, zarabiam 15 k, i nie nosze dresów. Tylko nie podoba mi się jak jakieś #!$%@? zawszone robią boga z alkoholu.

JAKI TO JA NIE JESTEM WIELKI SMAKOSZ WÓDKI. CHOĆ #!$%@? SIĘ ŻOŁĄDKOWĄ O JAKA DOBRA, AŻ RURA PALI, A POTEM SIĘ PORZYGAMY JAK ŚWINIE, TAK SIĘ #!$%@? BAWI!!!

  • Odpowiedz
@silent66: Czy ty jesteś #!$%@?, czy #!$%@?? Przecież napisałem wyżej, że lubię i zapalić i wypić, a śmieszą mnie jedynie guwnoargumenty sebixów spod bloku. A co do tego, że zarabiasz ileś tam i nie nosisz dresów, więc nie jesteś takowym sebą; Sebix to stan umysłu, a nie posiadania lel.
  • Odpowiedz