Wpis z mikrobloga

@ryzu: a ja mam w głowie tego eksperta (jakiś ex-piłkarz) z TVP co podczas MŚ się dziwił, że defensywny pomocnik (Schweinschteiger) ma zadania defensywne. ja wiem, że komentowanie to TEŻ przekazywanie emocji, ale chyba bardziej chodzi o to by pomóc zrozumieć co się dzieje na boisku. taka jedna analiza Gary'ego Neville'a ma w sobie więcej informacji niż cały rok komentowania na TVP.
  • Odpowiedz
@ryzu: To wygląda cudownie. Jak byłem mały to miałem swoją wymyśloną ligę w wymyślonym kraju - Legolandzie. Może nie wyglądało to aż tak bogato, ale trochę nad tym spędzałem czasu. Piękny to był okres dzieciństwa. Do dzisiaj lubię sobie przysiąść i myśleć na wynikami i kolejnością w tabeli...
  • Odpowiedz
@ryzu: @ryzu: O co tu chodzi, co to za notatki?

Oni mają czas RYSOWAĆ sobie jakieś tam kolorowe rysunki w trakcie komentowania? Nie rozumiem jak to niby ma pomagać. A i nie wygląda jak robione w trakcie meczu.
  • Odpowiedz
@Bunch: nie, najczęściej robią tam przed meczem i w trakcie meczu to uzupełniają, w takich notatkach mają zapisane różne ciekawostki którymi dzielą się z widzami, zapisują sobie ważniejsze momenty z meczu itd
  • Odpowiedz