Wpis z mikrobloga

Sytuacja podobna - tylko po prostu stwierdziłem, że wolę pojechać o 5:30 do Poznania , niż tłuc się w przepchanej TLK do Warszawy (pewnie nawet na korytarzach miejsc nie będzie) a potem przesiadać się na Poznań. Od strony Zamościa się tłuczesz?
  • Odpowiedz
  • 0
@msichal: Przez ostatnie 3 lata nie mialam takiego problemu od kiedy wprowadzili wagony bez przedzialow. No ale grunt, zebym wsiadla, bo to ostatni pociag do warszawy dzisiaj
  • Odpowiedz
@szatniarka: Musisz w bardzo różnych ode mnie godzinach jeździć, ja nigdy na tag trasie nie widziałem wagonów bezprzedziałowych w TLK i prawie zawsze widzę ludzi na korytarzach .
  • Odpowiedz
  • 0
@Sliterin: prawie, z Chełma. Teraz tez zaluje, ze nie wybralam jutrzejszego pociagu o 4:21. Chociaz byl bezposredni, bo dodatkowym smaczkiem jest to, ze mam 4 sztuki bagazu i kazda wazy tone (przeklenstwo dobrobytu!) czuje sie, jakbym sobie zafundowala suberiade, w jakis perwersyjny sposob nawet mnie to jara;) walka o przetrwanie, przepychanki, wspolne zlorzeczenie na pkp, ktos wyjmie wodke i zrobi sie zupelnie familijnie
  • Odpowiedz
  • 0
@Neling: hihi, rozumiem, ze proponujesz nocleg? Gdybym byla nieco naiwniejsza, na pewno bym skorzystala. Niestety jestem stara, garbie sie od nadmiaru doswiadczen i mam kupe ziomkow w lublinie;)
  • Odpowiedz
@szatniarka: Powodzenia sądzę, że będzie to bardziej wyglądało jak: zbudujmy sobie fort z bagaży, a potem obrona tego fortu. Sądzę że nie ty jedyna będziesz z miliardem sztuk bagażu w pociągu. Ale czytając pewne opowieści to przynajmniej będzie o czym pisać ^^. Aaaaa no to koleżanka widzę z miasta, które kojarzy mi się z cementem, bo z tego co wiem to w Świdniku się TLKi raczej nie zatrzymują.
  • Odpowiedz
  • 0
@Sliterin: zatrzymuja, swidnik to przeciez taki fancy uptown Lublin;) chelm to cement, podziemia kredowe, zaglebie tanich secondhandow, Zydzi, piekne widoki, ukrainska wodka, ladne kobiety, slowem zapraszam;) A Pan skad jesli wolno spytac?
  • Odpowiedz
@szatniarka: A owszem można. Jestem z wielkiej aglomeracji posiadającej... a nie zapomniałem ja to wsiok pospolity - Trawniki się kłaniają - mamy gminę, elewator zbożowy oraz były obóz niemiecki , więc nie są to raczej najciekawsze atrakcje.

Co ciekawe w Chełmie realnie byłem tylko raz , w Rejowcu może 2 , 3 razy - jakoś na tej nitce kolejowej na jeszcze dalszy wschód mnie nie ciągnęło. Ale część wypisanych atrakcji
  • Odpowiedz
@szatniarka: Dobrze wiedziec, spokojnej podrozy do stolicy :]

Wydaje mi sie ze nie jest zle, ale moja ostatnia podroz pociagiem byla w wakacje :D Relacja Kostrzyna nad Odra- Lublin :>
  • Odpowiedz
  • 0
@Neling: jest tak zimno, ze zaczelam sie juz godzic z amputacja stop. Chociaz zaoszczedze na butach;) ale dostalam od mikolaja poduszki, wiec jest calkiem wygodnie. Pkp zawsze serwuje niezapomniane przezycia ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)
  • Odpowiedz
@szatniarka: Az zal ze mnie nie ma w kraju :P Tutaj zimy nie ma :C

Herbatki niet? Na co poduszki jak zimno xD Herbaty bym wolal sie napic

Mysle ze nie bylo by tak latwo przezyc brak mozliwosci kupowania butow :D Niby wiecej pieniedzy w portfelu ale jak wiadomo tu chodzi o buty a nie pieniadze :>
  • Odpowiedz