Wpis z mikrobloga

Jak ja tego nienawidzę. Co roku 3/4 składu albo i lepiej ma do przedłużenia umowy. Przy okazji polecilibyści jakiegoś taniego,dobrego prawego skrzydłowego do beniaminka Ekstraklasy. Do wydania koło 200 tys euro. Maks 3.100 tygodniowo na wynagrodzenia. #footballmanager #fm14
  • 8
  • Odpowiedz
@janek_rewolta @Blazus

No i nie chcą sprzedać Hiszpańskiego. Kiełb by przeszedł ale jak doszło do negocjacji kontraktu to klynkojcie narody. Z 1400 euro tygodniowy w Koronie u mnie chce mieć 3700 euro tygodniowo. Agent chce zakosić 30 tysięcy euro. Nie mówiąc o tysiaku za mecz. Pal licho ze 700 euro za bramkę,jak ma strzelać i przynosić punkty to i mogę mu tyle premii dać. Ale podwyżka pensji i premii meczowej o ponad
  • Odpowiedz
@polac: Spróbuj dać mu podwyżkę co roku, maksymalną pensję ustaw na kłódeczkę jak jego menadżer da swoją opcję zmień reszte propozycji na swoje i także ustaw kłódeczki, dodaj mu premie za jedenastkę sezonu, premię za reprezentację, premię za puchar polski. Powinien być zadowolony i zejść do 2900-3100. W FM15 jest jeszcze gorzej, zawodnicy, którzy zarabiają po 800-1000 po transferze chcą po 4-5 a nawet 6k, o tyle dobrze że idzie wynegocjować
  • Odpowiedz
@Blazus: Narazie gadam z Cicmanem z Jagi. Na jeden sezon Cicman wystarczy,jak się ustabilizuje w kasie klubu to się kupi kogoś lepszego.
  • Odpowiedz
@polac: Ewentualnie ogarnij sobie jakiegoś serba młodego U21. Za małe pieniądze można ich dorwać ~1Milion (na raty) a potem sprzedać z niezłym zyskiem.
  • Odpowiedz