Wpis z mikrobloga

Dalej sikam na jej widok. Bumer, te sprawy.


@enjoi: Niestety (stety?) miłość do MB jest silniejsza. Tylko W140! Ale na drugie auto zdecydowanie E38, zamiast np. brzydkich A8 czy innych tandetnych Lexusów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@qoompel: Lexusy nie są tandetne, a A8 nie jest brzydkie. Mimo że te 4 auta które wymieniłeś są konkurencyjnymi modelami nie mają zbyt wiele wspólnego. MB jest najwygodniejszy, BMW zdecydowanie najbardziej sportowe, prowadzi się doskonale, a audi jest najbardziej praktyczne. Lexus to jedyny którym nie jeździłem, ale ma też coś w sobie.
  • Odpowiedz
@qoompel: Audi może się wydawać nudne ale takie ma być , zawieszenie faktycznie w starych a8, szczególnie pierwszej to nieudany eksperyment. Osobiście nie przepadam za audi, ale ma swoich odbiorców. Jeśli chodzi o osiągi... zostawmy to dla mistrzów prostych, Mercedes to kanapowiec i w tym wypadku BMW nie ma sobie równych. Sportowe mercedesy nie prowadzą sie tak dobrze jak Limuzyny BMW. Tak jak Ty napisałeś że e38 chciałbyś jako drugie
  • Odpowiedz
Osobiście nie przepadam za audi, ale ma swoich odbiorców


@yakuza105: Dokładnie tak jest. Dla mnie jednak KAŻDE Audi to Passat B5 wśród samochodów wyższej klasy ;)

Ty napisałeś że e38 chciałbyś jako drugie auto, dla mnie to właśnie mercedes pasuje na weekendowe auto, super wygodne z nutką zadziorności (C126
  • Odpowiedz