Wpis z mikrobloga

@supernick: ja dostałem taką wiadomość:

Hello i am interested in you item...How much would you like to sell it to me..And do you ship to London....i will pay for the shipping cost by EMS Witam Jestem zainteresowany Ciebie pozycji ... Ile chcesz sprzedać me..And masz wysyłamy do Londynu .... i abędzie płacić za koszty wysyłki EMS


jak mu odpisałem, że dobra, wyśle mu tu, ale poza allegro - żeby przypadkiem mi nie klikał kup teraz i żebym nie musiał od nowa aukcji wystawiać to się tak gościu napalił, że odpisywał mi szybciej niż
  • Odpowiedz
@supernick:

@polik95: Ode mnie raz ktos kupowal laptopa z czarnego ladu. Gdybym był troche bogatszy, to wysylabym mu 1,5 kilograma gowna na lepianke, ale przesylka kosztowala 150 zlotych i cebula nie pozwolila mi sie zrealizowac.
  • Odpowiedz
@lent: "please just sell it to me on here...am begging??"

angielski motzno xD szkoda, że ja mojemu kontrahentowi ( ͡° ͜ʖ ͡°) od razu odpisałam "hahahaha". mogłam pociągnąć temat i czekać na te desperackie maile, byłaby przednia beka :)
  • Odpowiedz
@supernick: ja się tylko bałem żeby chuje mi aukcji nie zakończyły przed czasem, bo potem trzeba się użerać ze zwrotem prowizji i ponownym wystawianiem.
  • Odpowiedz