Wpis z mikrobloga

Czy dalej opłaca się kupować #xbox360?

Nie jestem graczem, bardziej chciałbym czasami włączyć grę i się zrelaksować. Stąd jakoś nie uśmiecha mi się zakup szumnego nextgena i gier po 200zł. Na 360kę widzę, że sporo tytułów można dostać dosłownie za grosze (~20zł/szt).

#gry #januszegamingu #microsoft #xbox #gry
  • 17
  • Odpowiedz
@Mirin: Jakoś ciężko mi uwierzyć. Mówiono tak za czasów xboxa 1, mówiono o różnych softach do napędu, później weszły jakieś chipy i granie z dysku i też miało nie być banów... a były :D
  • Odpowiedz
@kiler129: Pewnie że warto. Jeśli używka to tylko Slim i późniejsze. Gier sporo, na pewno coś znajdziesz dla siebie. Zwłaszcza jeśli chcesz ogrywać tytuły multiplatformowe - 360 jest najlepszym wyborem.
  • Odpowiedz
@kiler129: Nie no jest seria Uncharted, The last of us, MGS4 i Kratosy też są niezłe jeśli ktoś lubi slashery. Do bezstresowej rozwałki na xbox masz gears of war. Forza nie tyle zastępuje GT co gniecie ją niemiłosiernie.

Gry na past geny kosztują grosze, wszystkie mniejsze gry jak Walking Dead, Child of Light i Dust chodzą na nich wyśmienicie. Jedyna moja przestroga - nie kupuj najnowszych tytułów AAA - nie
  • Odpowiedz
@Primoza: W sumie do żadnego z tytułów nie jestem przywiązany, bo mam w domu X1 i miałem kiedyś X360.

Na xboxie mi przychodzi jeden exclusive do głowy który lubiłem - seria PGR.

Ciekawi mnie jak wygląda GTA V w przypadku past-genów - znośnie?
  • Odpowiedz
@Primoza: Ja w grach generalnie nie siedzę ;) Wydawało mi się, że GTA V to bardziej gra robiona z myślą o nowych sprzętach.

W każdym razie wielkie dzięki za rady.
  • Odpowiedz