Wpis z mikrobloga

@dropz: no krew mnie zalewa, jak czytam mirko, jak się rozglądam po znajomych, masa kobiet siejących zasadę "jesteś za dobry, rozstańmy się", albo czym facet lepszy tym gorszą trzeba być dla niego :/ @Stitch:

@Slowbro: tak tak, bo każda kobieta zaprzecza, że jest jak inne. Też kiedyś odrzuciłam dobrego faceta, ale bez skorzystania najpierw z jego dobroci.
@Stitch: jak już wpadł to cały wór możesz dać, a jeszcze się obróci przeciw Tobie. Podatną pannę łatwo przekabacić, np matka jej powie, że facet nie dla niej i ciach - po znajomości. Faceci tak nie odpuszczają.
@szatan_zuo: no i to mnie właśnie załamuje i wpędza w nienawiść do bab. Ona doskonale wie, że krzywdzi. Już nawet nie tylko tego faceta, ale jakąs jego potencjalną partnerkę, która by go doceniła.

@dropz: trudno czasem tak po prostu patrzeć jak ktoś za wszelką cenę sam się w ogień pcha
@UltimateCraving: Wydaje mi się, że wiele kobiet nie myśli przyszłościowo, tylko to co się dzieje tu i teraz. Działają pod wpływem emocji, a nie logiki... nie patrzą na konsekwencję, tylko już po fakcie "ale bylam glupia" nie tyczy sie to tylko relacji damsko-męskich.