Wpis z mikrobloga

-A wiecie, że jak łuski z ryby się zeskrobie na wigilię i wsadzi do portfela to pieniądze się będą czlowieka trzymać cały rok? - ciotka

-Ty jak sobie #!$%@? pracy nie znajdziesz to i w dupe możesz te łuski wsadzić a pieniędzy i tak nie będzie - wujek

Wesoły świąt i dobrych spotkań z rodziną ;D

#swieta #wesolychswiat
  • 13
  • Odpowiedz
@anonimowy_kot: bo trzeba włożyć coś żywego, na przykład oliwkę. Łuska to tak jakby włóżyć kawałek paznokcia. Niby trochę many akumuluje, ale to są tak śladowe ilości że nawet z karpia świątecznego wystarcza na utrzymanie uroku tylko przez parę tygodni.
  • Odpowiedz
@Dudek89: Prawilny wujek :D

Znajomy mojego ojca miał poważne problemy na jakimś zagranicznym lotnisku przez łuskę z karpia. Był nawet zatrzymany do czasu wyjaśnienia co to jest, więc nie polecam takich amuletów w czasie zagranicznych wojaży.
  • Odpowiedz
@Finsky:

A może nie chodziło o zabobony, tylko o to, że ciotka cały rok siedzi z dupą na kanapie i ogląda dlczego ja. A potem bręczy, że nie ma minerałów.
  • Odpowiedz
@Dudek89:

Przez takie genialne zabobony mojej babci mialem problemy na granicy Szwajcaria-Włochy, gdy celnik zatrzymal nas do kontroli podczas ktorej szukali narkotykow.

Jak myslicie, co pierwsze sobie pomyslal gdy zobaczyl dobrze zapieczetowany pakuneczek w portfelu?
  • Odpowiedz