Wpis z mikrobloga

Te wszystkie przedmioty w CS GO i odznaczenia itd coś dają? Jak nie mam zamiaru płacić za te różne dodatki to dużo stracę czy to tylko ozdoby? #csgo #pytanie
  • 18
  • Odpowiedz
@WykopanyUser: @Nitoslaw: tak dla jasności wypadają tylko skrzynki i skiny warte 0,04 eurocenty, te więcej warte są tylko dostępne z marketu lub po kupieniu klucza za 2 euro i otworzeniu skrzynki, jest też coś takiego jak operacje, kupuje się tak zwaną przepustkę za parę euro dzięki której masz dostęp do kilku nowych map i wraz z przepustką masz dodatkowe misje za które jest drop który czasami zwraca zakup operacji czasami
  • Odpowiedz
@Ventura: aha, dzięki za wytłumaczenie

Myślałem, że co prawda mała, ale jakaś tam szansa jest na wyłapanie czegoś lepszego niż skiny za 0.04$

W takim razie co najlepiej robić jak się chce powiedzmy coś zyskać a przy tym nie wydać pieniędzy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WykopanyUser: Graj w csa, sprzedawaj skrzynki/bronie które Ci wypadną. Jak uzbierasz jakąś solidną sumę kup jakieś lepsze skiny i handluj nimi, ewentualnie obstawiaj mecze. Wyciągaj więcej, powtarzaj czynność z milion razy, potem jeszcze ze dwa razy a na końcu sprawdź na którym miejscu na liście najbogatszych ludzi wg Forbes'a jesteś.

Proste.
  • Odpowiedz
@Ventura: Co do operacji to nigdy nie zdarzyło mi się, żebym wyszedł z niej na minus. (Bravo, Phoenix, Breakout)

Owszem w przypadku Vanguard jestem jeszcze jakieś 2E na minusie ale mam trochę skrzynek w zapasie czekających na lepsze ceny + mam 1,5 miesiąca na wydropienie czegoś lepszego niż szit za 0,08E
  • Odpowiedz
@WykopanyUser: szansa jest bardzo mała, ale zdarza się dostać coś lepszego niż ta minimalna kwota 0,03-0,04 euro,

najlepszym sposobem jest jak mówią csgolounge trzeba ogarniać drużyny i można stawiać i wygrywać, wymieniać się skinami (chociaż to jest dosyć męczące i uwaga tutaj na scamerów), poza tym ogarniać ekonomię rynku i różne eventy, co do ekonomii niedawno można było kupić skrzynki tanio, a teraz są one 2-3 razy droższe profit, eventy np.
  • Odpowiedz