Wpis z mikrobloga

Poznałem dziewczynę, wszystko było ok, wszyscy zadowoleni. Przespaliśmy sie i nagle po trzech dniach od tego stwierdziła ze czuje sie jak szmata i mówi ze za szybko to sie stało. A była to pierwsza dziewczyna od dwóch lat na której na prawdę mi zależało i nie miałem zamiaru jej wykorzystać. Teraz mówi, ze do niczego sie nie nadaje popłakała sie, nie chce ze mna gadac i kończy ta znajomość. Co robic?

#rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 86
  • Odpowiedz
  • 0
@judenlagger: No wlansie jak sie z nia spotkałem to zaczęła płakać tak ze nie dało sie jej uspokoić i mówiła ze sie do niczego nie nadaje. Płacz szloch i zgrzytanie zębów
  • Odpowiedz
  • 92
@patryqo: przytul mocno, pocaluj i walnij tekstem w stylu Lindy: malenka, dla mnie jestes jedyna i najwazniejsza itd. Pokaz jej po mesku ze ci zalezy
  • Odpowiedz
  • 2
@heeidi: nie mam zamiaru biegać za nia bo to bez sensu. Poprostu tak mnie zaskoczyła tym zachowaniem ze nie mogę w to uwierzyć. Poczułem sie jakbym jej krzywdę zrobił. A dobrze wiem ze obydwoje tego chcieliśmy
  • Odpowiedz
  • 0
@Naciass: napisze jeszcze raz to samo: No wlansie jak sie z nia spotkałem to zaczęła płakać tak ze nie dało sie jej uspokoić i mówiła ze sie do niczego nie nadaje. Płacz szloch i zgrzytanie zębów
  • Odpowiedz
@patryqo: jesli ci zalezy to odwiedzaj ja do skutku az ci sie uda przebic przez to jej plakanie i powiedz jasno i wyraznie ze zle ocenia to co niby moglbys o niej myslec, ze jesli chce to mozecie zaczac od nowa, w sensie darujcie sobie seks az ona bedzie gotowa :)
  • Odpowiedz
  • 1
@patryqo: jesli ci zalezy to odwiedzaj ja do skutku az ci sie uda przebic przez to jej plakanie i powiedz jasno i wyraznie ze zle ocenia to co niby moglbys o niej myslec, ze jesli chce to mozecie zaczac od nowa, w sensie darujcie sobie seks az ona bedzie gotowa :)


@Naciass: no proponowałem takie rozwiazanie ale nie chce. Mi zależy na niej a nie tylko na seksie z nia.
  • Odpowiedz
@patryqo: Myślę, że przede wszystkim nic na siłę. Powiedz jej, że Ci na niej zależy, że jest wspaniałą kobietą i że nie chcesz jej stracić. I że prosisz, żeby wszystko jeszcze raz na spokojnie przemyslala. A później po prostu, zaczekaj na jej krok i decyzję. Powodzenia. :)
  • Odpowiedz
@patryqo: Teraz ma wyrzuty sumienia ze chciała złapać ojca dla dziecka i stwierdziła ze jednak tak nie da rady cale życie ukrywać się z tym i ma jazdy we łbie.
  • Odpowiedz
  • 1
@jokey: spodziewałem sie duzo po kobietach ale po tej akcji spodziewam sie juz absolutnie wszystkiego. Żadna mnie tak nie zaskoczyło. Poprostu wstała pewnego dnia (przed tem było wszystko ok) i stwierdziła ze #!$%@? z tym bo zrobiło sie zwarcie w jej układach.
  • Odpowiedz
@patryqo: Ech. Ciężka sprawa w takim razie. Powiem Ci tak, zakładam, że kobita jest dorosła i umie podjąć decyzje, więc na Twoim miejscu w takim razie bym odpuściła. Jesli pomimo wszystko nie zdania nie zmieniła to albo jest głucha na Twoje argumenty i nie chce mieć z Tobą juz nic więcej do czynienia ("bo ja i tak wiem, ze on mnie tylko wykorzystał, a ja beznadziejna się dalam i pewnie ma
  • Odpowiedz