Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem po co dodajecie na #czarnolisto osoby które mają inne poglądy albo z którymi się nie zgadzacie. Ja nikogo nie obraziłem a jestem na czarnej liscie u 27 osób xD Jest prawakiem a to idziesz na #czarnolisto. To jest śmieszne i niedojrzałe. Ja nie mam nikogo na czarnej liście bo uważam że różnica poglądów i różnorodność to coś dzięki czemu ta strona jest ciekawa.

Czarnolistujcie mnie dalej. Pozdrawiam i Wesołych Swiąt :)

#oswiadczenie #oswiadczeniezglebiserca
  • 7
  • Odpowiedz
@piotrmodski: Też myślałem, że jestem zawsze grzeczny i neutralny, a 12 osób mnie załatwiło.

Nawet polityki unikam jak ognia, nie obnoszę się ze swoimi poglądami. Widać niektórzy tną głowy jak za czasów Francuskiej Rewolucji.
  • Odpowiedz
@padobar: Uciekasz od problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Też czasem mam to uczucie, że komuś zazdroszczę i wtedy zawsze próbują to przełamać i cieszyć się z tego z jakiegokolwiek powodu. Bo ktoś ma fajnie, bo też tak mogę, etc. Pomaga bardziej.

Poza tym jeszcze mam zamiar zostać Rycerzem Jedi, a oni musza się wyzbywać złych emocji, z zawiścią na czele.
  • Odpowiedz
@piotrmodski: ale nie rób z siebie cierpiętnika za poglądy, może najzwyczajniej w świecie kogoś #!$%@? i nie lubi czytać Twoich postów. ja tak mam z tymi gwiazdeczkami mirkowymi, którymi się wszyscy podniecają - #!$%@?ą mnie ich posty, więc czarnolistuję, a ich poglądy mam w dupie, bo to nie jest dla mnie istotne.
  • Odpowiedz