Wpis z mikrobloga

Więc tak wylosowała mnie pani żona @wykopowa_ona i ma męża @mateolinho który się pomylił - podobno on - i wysłał moją paczkę z listem swojemu mirkowi a mi paczkę swojego mirka :D Co nie mogę przestać się śmiać z tak absurdalnej sytuacji :D

Na początku cos mi nie grało. Na liście dziwne dwa nicki, pismo jak kura pazurem i słodycze których nie chciałem :D Słodycze rozdałem już rodzinie a sam zjadłem pistacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) Dostałem też barszczyk, super skarpety i ogrzewacz :D Albo dostał mirek męża^^

No a najlepsze teraz. Miras co ma mój list i moją paczkę ma bana i biedny nie ogarnia chyba tego co się właśnie #!$%@?ło :D Jak będzie chciał to mogę mu odesłać taką paczkę jaką dostałem a on mi moją^^ Chyba, że nie ma nic przeciwko bo ta historia jest tak śmieszna, że chętnie zostawie sobię tą paczke :D

I wołam @fl4meee - zobacz sobie maila co podałeś na wykopoczcie - to i tak tajemnicą nie będzie bo pewnie ma już paczkę i nie wie co się stało :P

Paczka wyglądała tak jak na zdjęciu

a tak pod choinką ( ͡° ͜ʖ ͡°)

http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_2mkeB1CAznfILgD1tImNTZ9vON48HM3JNLBVZZIDK0MaGDABmavtt2Ql0rvHEnUWJT7A6s4Xs4T9GX5gymBG17U1UrJgw5cbimIa.jpg

#wykopoczta

#cotosiestanelo

#heheszki

Wołam:

@Marcinowy @avible @Supaplex @jaywalker @kerly @Anubis94 @Wykopoczta

PS DZIĘKI ZA PACZKĘ :)
Pobierz
źródło: comment_GpUPIrGY5oHz5GaPGD5bE1t3XWjjiFq2.jpg
  • 14