Wpis z mikrobloga

@fenis: Mam nadzieję że to żart z tym zagrzaniem :)

@pooky69: W takim razie polecam wieczorem przy deszczu pojechać w korku przez 30 minut. No...ale tacy kierowcy też mają #!$%@? na innych uczestników ruchu i włączają sobie przeciwmgłowe gdy tylko delikatna mgła. No nic... narzekajcie potem że na suwak nie jeżdżą, a sami miejscie #!$%@? na innych.
  • Odpowiedz
@janek_kos: Weź się lecz człowieku, nigdy mi nie przeszkadzało czyjeś światło stopu, w żadnych warunkach, po prostu masz królewskie oczka. Wczuj się w akcję, że będę dla ciebie co 2m zaciągał ręczny.

Z dupy roszczenia, takie rzeczy tylko w Polsce, cebulactwo zawsze znajdzie coś, co będzie krzewić u innych, bo każdy jest miszczem kierownicy i wie najlepiej, jak się powinno jeździć
  • Odpowiedz
@pooky69:

nigdy mi nie przeszkadzało czyjeś światło stopu


Pomijając całą powyższą dyskusję, to nie przeszkadzało ci nigdy jak dojechałeś do kogoś jadącego wolniej od ciebie, na ciemnej drodze przez las i ten ktoś na każdym zakręcie czy nawet lekkim łuku błyskał stopem, podczas gdy ty zwykle na całej tej trasie nawet nie zbliżasz nogi do hamulca?
  • Odpowiedz
@pooky69: @white_duck: ale zdajecie sobie sprawę że mi chodzi o to ze jak auto już STOI żeby nie #!$%@? po oczach? Nie mam nic do tego jak ktoś wychamowywuje.

@pooky69: tak, cebulactwo bo nie #!$%@? komuś za mną w korku non stop światłami stopu jak samochody ruszają się o metr co minutę. Poza tym tak, takie rzeczy tylko w Polsce, zjeździłem pół Europy i jakos nie mają problemu żeby
  • Odpowiedz
  • 0
@janek_kos: nawet nie w korku mnie takie coś denerwuje. Po prostu, wieczorem/w nocy na zwykłym skrzyżowaniu czy światłach. Po prostu oczy bolą. Xd ale i tak to lepsze, niż źle wyregulowane światła, której ogólnie oślepiają nawet w dzień, a co dopiero w nocy
  • Odpowiedz