Wpis z mikrobloga

@jerzy110992: ja miałem nadzieję, że uda mi się z nim chociaż złapać kontakt jak będzie po sezonie, mieszkam w okolicy i tak po ludzku chciałem po prostu umówić się na piwo.

To była jedna z nielicznych osób dla których trzymałem tu konto. Potem pojawiło się kilka innych i mimo to, że poziom spadał na ryj, to dostałem wsparcie od wielu, wielu osób, w tym poznałem bardzo ciekawą osobę z okolic. Tylko
@nazwa_uzytkownika: to się nie umówisz chyba, że znasz jakiś kontakt do niego :)

Tak napisałeś o tym po co masz konto i dałeś mi do myślenia, bo nie wiem po co mam tutaj konto, już trochę wrzucanie znalezisk mnie nie bawi, pare ostatnich dni to więcej czasu mam to powrzucałem, ale w sumie nie wiem po co. Nie wiem jak to było ale pare lat temu tutaj fajniej było, bo pamiętam
@nazwa_uzytkownika: wydaje mi się że to wina mikrobloga, jest to narzędzie dobre dla twórców tego portalu bo podwyższa ilość i aktywność użytkowników, ale jest to miejsce które właśnie wydaje mi się ściągnęło masę debili, i coraz to nowych ciągle sciąga, niedługo będzie tam jak na kwejku
@jerzy110992: nie mam, może trafię na niego przypadkiem w swoim życiu, żałuje, że nie poprosiłem wcześniej o dane kontaktowe, a kiedy usuwał konto, ja byłem na banicji :D

mnie nigdy nie interesowało wrzucanie znalezisk, to nie moja brocha. Lubię za to komentować, nawet jak za to zostanę zjechany, cóż. Moje zdanie. Ale ostatnimi czasy przekonuje się, że jednak debilizm jest tak głęboko zakorzeniony w użytkownikach, że nawet komentowanie nie ma sensu...
@jerzy110992: czemu nie obok wykopu? Siedzę na reddicie dłużej niż na wykopie, ale dlatego, że tam siedzę w działach... tematycznych, czy o konkretnych zainteresowaniach. Te ogólne, pełne hamerykanów, są żałosne. Generalnie siedzi tam też dużo... hah, większość na reddicie to lewacy z #neuropa . Nie odpowiada mi to. Mało z kim mógłbym sobie rękę podać. Na wykopie jakoś swojsko. Prawica = logiczne myślenie, no i nikt nie ma bólu dupy o