Wpis z mikrobloga

@Niedokonczone_Zdani: tego dnia tak wiało, że na klifie nie było nikogo oprócz nas. Podmuchy wiatru były tak silne, że momentami bałem się stać przy łańcuchowej barierce, która chroni przed przepaścią.
  • Odpowiedz
@pila_mechaniczna: tak, wiem, ale chodzi mi o ostrość planów, nie rozdzielczość obiektywu. Przy F/22 wiem, że jest ona o wiele niższa niż F/8. Użyłem F/22 bo im większa dziura tym bardziej rozmywało mi pierwszy plan.
  • Odpowiedz
@swrsc: no ok, wybrałeś coś kosztem czegoś :-) logika zachowana, więc luzik :-) a fota pewnie nawet w 20% nie oddaje zajebistosci tamtego miejsca, ale i tak wyszło świetnie
  • Odpowiedz
Takim sprzętem to byle dziadostwo ładnie wychodzi. A tu nie dość, że sprzęt super to i lokalizacja!

  • Odpowiedz
Chwila, chwila. Fota co najwyżej poprawna. Możecie mi powiedzieć dlaczego miałbym się tym zachwycać? 90% ludzi, który pojadą nad ten klif zrobi właśnie takie zdjęcie.
  • Odpowiedz
ARZ - Aparat robi zdjęcie, nic po za tym, zakład że klepnę takie kompaktem? Miejscówka fajna ale zupełnie niewykorzystana. Żeby nie było że żal dupę ściska to napiszę mam dobrze upchany plecak z logiem znanej firmy fotograficznej. Ćwicz dalej, powodzenia!
  • Odpowiedz