Wpis z mikrobloga

@Krawwo: musisz isc do sklepu i powiedziec co sie #!$%@?, lepiej zebys mial paragon bo jak nie to moze Ci nie uznac sprzedawca/wlasciciel, wydrukuj sobie wyciag i lec, ja mialam podobnie placilam karta i dwa razy mi pobralo hajs i raz niby karta nie dzialala i zaplacilam gotowka a hajs pobrany, właściciel zadzwonil do banku i z laska oddal mi pieniadze bo drugiego paragonu nie mialam
@Krawwo: dobra, nie doczytałem tagów XD

Miałem podobną historię z mBankiem. Tylko mnie za drugim razem złapało. Pod koniec miesiąca sprawdziłem i faktycznie dwa razy mi kasę ściągnęło. Sprawę rozwiązałęm prosta reklamacją która dość szybko uznali.

Fakt, że zapłaciłeś gotówką komplikuje sprawę, tutaj albo dobra wola kierownika sklepu, albo podwójna zapłata za zakupy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Krawwo: rozumiem Cię przyjacielu XD po prostu będziesz musiał to załatwiać z bankiem ORAZ z sprzedawcą. Bo bank zwróci Ci CO NAJWYŻEJ tą podwójnie policzoną zapłatę. A to, że zapłaciłeś gotówką będziesz musiał udowodnić :P
@tutirutu: gadałem z bankiem, pewnie terminal miał błąd i kwoty będą zablokowane do 14 dni a potem ewentualnie jak sciagnie to reklamacja.

Fresz market łoodaj kase ;D Babeczka z infolinii miała zaspany głos, chyba spała ;D