Wpis z mikrobloga

Chyba się będę musiał rozstać z moją Nokią E52. Telefon się dobrze spisuje, ale coraz częściej czuję się zacofany technologicznie, w związku z tym przymierzam się do zakupu smartfona. Idealna byłaby chyba Lumia 1020, ale wybór padł na telefon z androidem, a konkretnie Sony Xperia Z1 Compact. Co myślicie? Brałem jeszcze pod uwagę Galaxy 4, Nexusa 5 i LG G 2, ale jakoś Sony mnie najbardziej przekonuje. #xperia #smartfony #bojowkaandroid
  • 19
@fryond: @reddml: Co ma Nexus, czego nie am Xperia? Poza tym że chyba jest mniej wytrzymały i wolniejszy, przynajmniej z tego co czytałem. Mam taki mętlik w głowie po lekturze co lepsze, że już nie wiem komu ufać.
mam 2 nexusy :) 4 i 5 . Miałem xperie Z2 później Z3 oba soniacze padły po pół roku w jednym ekran a drugi się zbyt nagrzewał aż wkońcu nie włączył. Nexusy są dużo stabilniejsze i nie daje rady zauważyć różnicy w wydajności nawet w wymagających grach. No i oczywiście mam czysty android bez żadnych spierd.... nakładek :) Aha no i w 4 jak i w 5 od miesiąca działa juz lolipop
@Tortex: G2 jest okej. Co z tego, ze nexus ma najszybszy update, skoro ludzie go dostaja i narzekaja, ze jest #!$%@?, bo czegos tam nie, a jeszcze cos innego nie dziala.
@trojpalczastadlonzciasta: Dam ci mojego "starego" nexusa 4 po aktualizacji do lolipop i jak zrobisz to samo co ja ze zbliżoną prędkością to jesteś gość :) ten telefon jest z 2012 a jak mam odpalonych 15 aplikacji i przewijam sobie listę to po za naprawdę wymagającymi aplikacjami przełączenie do następnej trwa ułamki sekund
@fryond: @MrEid: Eh, to zaś mam mętlik. No nic dzięki za porady, poczytam jeszcze coś więcej. Jak już dawać ten 1,2tys za telefon to wolę być zadowolony z tego zakupu. Rozumiem, że w tym przedziale cenowym nie ma nic lepszego, Galaxy S4 też przy tym Nexusie słabiej wypada?
@Tortex: Jak dla samsungowska nakładka to badziewie jakich mało i tak zamula, że to masakra jakaś. Nexus podoba mi się od niego bardziej także ze względu na jakość materiałów