Wpis z mikrobloga

@Volter:

@anonim1133:

Odpaść nie odpadla bo w sobotę wieczorem jeszcze byla a samochód nie byl ruszamy przez caly weekend. Dzisiaj dzwoniłem to kazali przyjechać na komisariat. Pojadę tam po pracy czyli okolo 18:00. Z tego co czytałem jedna mogą dorobić i koszt jest mniejszy niż dorabianie dwóch, naklejki na przednia szybę itd
@n4nowaty: Daj w sumie znać jak się to skończyło, bo jeszcze do niedawna system był tak niedorozwinięty, że nie dało się dorobić pojedynczej tablicy, mało tego jak zgłosiłeś że zginęła Ci jedna, to wpisywali w systemie informację o kradzieży, tylko bez szczegółu, czy skradziono auto czy tablicę. Efekt taki, że nawet na policji potrafili proponować, żeby przerejestrować auto na kogoś z rodziny, bo będzie mniej problemów... Chore to było, ale cóż.
@anoon13: wróciłem z komendy policji. Siedziałem tam z 2:30h :P

Pani policjantka spisała raport itd. Dostałem "POŚWIADCZENIE" które mówi o tym że pojawiłem się na KP Bydgoszcz zgłaszając kradzież tablicy CB999CF z samochodu bmw 320d. - dokument ten dała mi na wypadek jakby mnie patrol zatrzymał, choć w teorii i tak nie powinienem jeździć tym samochodem.

Dostałem również "Wniosek o wydanie ZAŚWIADCZENIA" który będzie potrzebny do wydania nowej tablicy w urzędzie