Wpis z mikrobloga

@wszystko_pozajmowane: W tym roku jeszcze tego nie słyszałem, głównie:

-tata, kup petardy

-ja ci poszczelam gówniarzu hehe

@Dafcio: A to najlepsze :D potem pytasz się takiego które państwo produkuje najlepsze, ten myśli dobrą minutę i dopiero zatrybi, że Made In China to tutaj powód do dumy ;)
  • Odpowiedz
@Dafcio: W tamtym roku się nauczyłem walić już wprost do janusza: Idź pan i nie denerwuj mnie. Kupi sobie w biedrze zestaw za 7dych, który u mnie ma za 4, ale nie da zarobić prywaciarzowi bo gdzie tam :P Ale to wyjątkowe przypadki. Normalnie czasami da się upust przy dobrym zakupie, ale taki też w granicach rozsądku, żeby samemu nie dokładać.
  • Odpowiedz
@elvisiako: Wiadomo, ale do ludzi zawsze staram się kulturalnie jacy by nie byli. No i ostatnie mi się przypomniało.

Przychodzi ewidentnie dziany koleś i mówi, że chce dokupić parę fajerwerków, bo chyba mało będzie miał. No to trzeba było się wypytać co i jak koleś zadowolony itp fajerwerki za ponad 5 czy 6 stówek już mamy. No to mówię:

- Wie Pan co się będziemy rozdrabniać. Mamy tu skrzynie za 1500 zł, jeden lont, otwieramy skrzynie, podpalamy i podziwiamy
  • Odpowiedz
@Dafcio: Ja lubię takich cichociemnych. Przyjdzie normalny facet pod 50-tkę popatrzy na wszystko co mamy włącznie z petardami po złotówce i w końcu mówi że bierze najdroższą skrzynię i największy zestaw rakiet ;)

@Slowbro: nie wiem czy mogę tak zarzucić hasłem ale dla zainteresowanych tutaj sklep - można obejrzeć jak co wygląda (większość "kostek" ma filmiki z tym, jaki efekt jest na niebie) - z wyglądu niepozorne, ale
  • Odpowiedz