Wpis z mikrobloga

Pracuje razem z moim facetem. Ja od tygodnia a on od jakichś 3 miesięcy. Czasem w pracy chcę żeby dał mi buziaka (jak nikt nie widzi) albo chce go złapać za rękę gdy już wychodzimy z owej pracy. On jednak tego unika, bo w żaden sposób nie chce pokazać, że jesteśmy parą. Szczególnie przy jednej z naszych przełożonych oddala się na 3 metry i udaje, że mnie nie zna. Twierdzi, że to dlatego, iż ona go nie lubi i może przenieść ten brak sympatii na mnie. Z kolei brak jakiegokolwiek muśnięcia ustami czy rękami tłumaczy, że to oznaka braku profesjonalizmu.

Dziwi mnie to. Pomyślałabym, że on się mnie wstydzi, ale chyba nie ma czego, bo brzydka nie jestem. Mogłabym być chudsza, ale jakoś nie straszę, więc nie wiem już o co chodzi. Myślicie, że jego wytłumaczenie jest wiarygodne czy słusznie je kwestionuje? Jak to wygląda z męskiego punktu widzenia?

#pytaniedoniebieskichpaskow #niebieskiepaski #niebieskipasek
  • 21
  • Odpowiedz
@Asp2ire: Praca jest od pracy, a nie od miziania się. Nie bawcie się w gimnazjum tylko wykonuje swoją robotę. Twój facet bardzo dobrze do tego podchodzi i pamiętaj jedno 99% związków z pracy rozpada się, wiec może właśnie zaczął się rozpad waszego bycia razem
  • Odpowiedz
@Asp2ire: Dobrze robi, praca to nie miejsce na obnoszenie się z uczuciami. Można wytrzymać 8 godzin bez pocałunków i czułych gestów, ba - jest to całkiem zdrowe i korzystne dla związku. Daj mu kilka godzin oddechu od romantyzmu.
  • Odpowiedz
@bgonzo: e tam nie chce. Bez przesady. Tak jak napisał @konik_polanowy - praca jest od pracy. I żaden rozpad, żadne nic, tylko idź babo i pracuj, a jak jesteście po godzinach to do woli róbcie brzydkie rzeczy (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Asp2ire: Aby dokonać odpowiedniej analizy zachowania twojego chłopaka potrzebne jest twoje zdjęcie. Wtedy zespół moich ekspertów będzie szukał odpowiedzi na twoje pytanie.
  • Odpowiedz
@Asp2ire: Zawsze miałem bekę jak para udawała, że nie jest parą a jak wreszcie zrobią swój "coming out" to idzie im to tak ciężko jakby mieli powiedzieć rodzicom, że są homoseksualistami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem co ci poradzić. Zakładam, że Twój facet zwyczajnie ma kija w dupie i poważnie traktuje te złote myśli typu "w pracy się pracuje".
  • Odpowiedz
@Asp2ire: Idź na samosie z takimi pytaniami. Jeśli to nie trolling 2/10 to powinnaś zmienić mózg, bo na pracę to już za późno. Praca jest od pracowania a nie stania na korytarzu i całowaniu sie przed pokojem nauczycielskim. Ja #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Asp2ire: bo praca to praca, ja #!$%@?. Też miałem taką sytuację i mnie #!$%@? strzelał jak laska nie potrafiła zrozumieć, że jest takie cos jak polecenie służbowe, że ktoś może mnie zagadać służbowo i nie moge nagle odejść na fajkę ... kobiety chyba podchodza do pracy jako miejsca spotkań towarzyskich ... no, wrzuciłem swój boldupy
  • Odpowiedz