Wpis z mikrobloga

263 643.59 - 13.4 - 9.42 - 1.8 = 263 618.97

Ostatnie dwa treningi. Pierwszy to rozbieganie plus 8x 250m/250m (3:20/marsz), a drugi rozbieganie plus ćwiczenia siły biegowej. Ogólnie pogoda jak na grudzień to wiosenna ;) Tylko ten wiatr...

Przy okazji mały jubileusz. Właśnie pękło mi wybiegane 1500km w tym roku. Niby niewiele, ale biorąc pod uwagę, kilka krótkich przerw (kontuzje, choroba itp.) i miesięczny wyjazd bez biegania to całkiem nieźle :) Szczególnie, że to mój pierwszy pełny rok na biegowych ścieżkach.

#sztafeta

Wpis został dodany za pomocą skryptu Sztafeta


Pobierany jest zawsze ostatni wynik


Zamiast dystansów można w pole 'Dystans' wkleić link do treningu Endomondo - zostaną dodane dodatkowe statystyki

Akkarin - 263 643.59 - 13.4 - 9.42 - 1.8 = 263 618.97



Ostatnie dwa treningi. Pierw...

źródło: comment_yS0WYJydghwaTWaPhTHxDgmjK5KjuCLJ.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Akkarin: 1500 km to niewiele??, jestem pełen podziwu:) Mi się w tym roku udało ledwo 200 km zrobić, to jest niewiele, do dzisiaj myślałem, że przebiegłem udało mi się zrobić ładny wynik;p
  • Odpowiedz
@John112: Dzięki :) Pisząc niewiele, odnosiłem się do czołówki wykopowej sztafety i własnych celów (zakładałem około 2000 - ale nic na siłę). Ogólnie jestem zdania, że liczba kilometrów tak naprawdę nie ma znaczenia liczy się tylko radość z biegania i realizacja własnych planów.
  • Odpowiedz
@hqvkamil: Te 2k to było raczej takie luźne złożenie, dużo bardziej niż wybieganie rocznego dystansu na jakimś tam poziomie interesuje mnie poprawianie swoich czasów na danych dystansach, ale fajnie było zobaczyć w endo 1500 :)
  • Odpowiedz
@Akkarin: Gratulacje, widziałem że pod koniec roku poszedłeś z formą w górę i poleciało kilka rekordów. Ja też w tym roku zrobiłem ponad 1500 i też pierwszy raz zaliczyłem pełny rok biegania. Powodzenia w przyszłym sezonie.
  • Odpowiedz
@Akkarin: Biegasz 250m po 50s ot tak se? Niezły zapas prędkości. Ja to setkę w tym tempie ledwie wyrabiam, a i to z rzadka. Ech, chłopy to są jednak z natury szybsze. ;P

Jak pomyślę, że sama zrobiłam 2k km w pierwszym roku biegania to nie wiem, czy się cieszyć, czy smucić słabym postępem jak na taki kilometraż. Ale ja po prostu lubię machnąć 20+km wycieczkę czy wyrobić 60km spokojnych
  • Odpowiedz
@Elveen: No bez przesady, że ot tak se;) te 250m w 50s to akurat nieźle daje po nogach i płucach (dlatego przerwa w marszu a nie truchcie), ale lubię ten trening.

Kilometraż masz piękny, a i na swoje wyniki nie możesz narzekać. Mi zwiększanie ilości spokojnych długich biegów do tej pory nie wychodziło. Po pierwsze robiłem je za szybko, co prowadziło do urazów i przerw w bieganiu, po drugie za
  • Odpowiedz
Ano, robiąc większą objętość na pewno nie można robić jej za szybko, a pamiętam, że miałeś tendencję do nie biegania wolniej niż 5:00 ;)

Z drugiej strony ciągle notuję progres


I o to chodzi. :)
  • Odpowiedz
@krulgeek: Jak się chce to można ;) Jestem tego żywym przykładem. Paliłem 15 lat (od 15 roku życia) pod koniec dochodząc do 30 szt dziennie. Rzuciłem, a w zasadzie przeszedłem na e-papierosa. Od dwóch lat nie palę, od półtora roku biegam. Paląc nie osiągniesz takich wyników jak bez papierosa, ale zawsze lepiej jest palić i biegać (uprawiać jakiś sport), niż palić i nie robić nic dla swojej kondycji. Znam biegających
  • Odpowiedz