Wpis z mikrobloga

Dotarl #miband od #xiaomi z #dhgate z kuponem za $13. Dziala ladnie z OnePlus One.

Poniewaz chinczyk gratisowa opaske dorzucil w kolorze fioletowym #gayalert z checia oddam ja jakiemus rozowemupaskowi za cene przesylki i Ciechana :) pic related.

Co do samego MiBanda to mam nadzieje, ze niebawem bedzie sie dalo ustawic iloma wibracjami chcemy byc obudzeni. Trzy to dla mnie troche zbyt malo, musze polaczyc je z normalnym dzwiekowym budzeniem :P
źródło: comment_2TlyXoyiJ1rBMUX1xCadj7xF20ClGJHj.jpg
  • 19
@dees-odsok: da sie ustawic ilosc wibracji i ich dlugosc oraz kolor LED przy powiadomieniach z aplikacji i polaczenia. Nie ma zatem zadnego problemu aby mozna bylo ustawic je rowniez dla budzika. To zalezy od softu, a aktualizacje sa z tego co widze czeste. Dlatego raczej to kwestia czasu. Trzeba naciskac na nich na forum MIUI.
@nieznamciebie: ja to rozwiązałem ciut inaczej. W apce mam ustawione, żeby wibrowała przy powiadomieniach z budzika. Mam ustawione 9 wibracji. Ustawiam potem w telefonie 2 budziki 1 i 2 minuty przed właściwym budzikiem. Te dwa budziki są bezgłośne. Dopiero trzeci jest na full głośności. Mam tak ustawione od 3 dni i się sprawdza.

No i gwoli ścisłości to jest 5 wibracji co 5 albo 10 minut. Ale też uważam, że to
@Lanc: pomysl swietny. Aczkolwiek uzywam budzika z captcha xD i nie wiem czy jest on widziany przez system jako powiadomienie. Ale sprawdze,dzieki.

Co do dalszej kwesti, to jest to wykonalne. Kwestia softu. Jak Ci sie chce, mozesz podrzucic na forum MIUI.
@nieznamciebie: sprawdź. Mój budzik też nie wyświetla w ogóle żadnego powiadomienia a apka odczytuje jako powiadomienie i wibruje. Tak swoją drogą to ja się często budzę już po wibracjach (tak mi się wydaje, bo ich nie czuje), a przed budzikiem tak więc jakoś to to działa. Ta opaska po prostu stymuluje twój organizm do tego, żeby się sam obudził. Aczkolwiek jakby to działało tak jak napisałem wyżej to by było idealnie.
@nieznamciebie: mam też kupon na dhgate więc wyjdzie 14$ (dałoby taniej ale nie chcę jakiejś podróby czasem). Ogólnie jako gadżet - śledzenie snu + wibracje o powiadomieniach, choć to z odblokowywaniem ekranu byłoby spoko. (jak masz roota to na 4.0+ jest możliwe również)