Wpis z mikrobloga

#uk #emigracja

Hej mirki na obczyźnie, właśnie otrzymałem NIN, ale wciąż nie mam rachunku bankowego. Czy ktoś może polecić mi jakiś bank w uk? Najlepiej taki gdzie założą mi konto od ręki, bez umawiania żadnych spotkań bo zależy mi na czasie. No i z najbardziej korzystnymi warunkami przelewów na polskie rachunki :)

Pozdrawiam
  • 5
@maskar: Mi sie udało założyć konto w NatWest na polski adres w jeden dzień, ale tylko dlatego, że trafiłem na pomocnego pracownika, bo na początku chcieli mnie umówić na za 5 dni. Jeszcze mnie w tym banku nie wydymali, więc moge polecić.
@maskar: Ja mam w Barclays, z przyzwyczajenia raczej, ale w sumie wiekszosc popularnych bankow w UK (Barclays, Nat West, RBS, LLoyds, TSB etc) maja podobne warunki.

Przelewy do PL to ogarniaj we wlasnym zakresie, ja uzywam england.pl, ale inni korzystaja z transferwise, transfery24, przelewy24 etc.
@maskar: zgadzam sie z Kaye ;) jeśli będziesz wykonywał przelewy na konta złotówkowe a nie walutowe to korzystaj ze specjalnych firm, będzie dużo taniej niż przez bank ;) ja używam transfer24 od lat