Wpis z mikrobloga

@Pepeo: to ile mam czekać? mineło 10h i nadal nie mam, nigdy mi się tak nie zdarzyło.Dodatkowo nie było takiej transakcji w historii i nie ma zaznaczonej na wykresie
@Widim: niby tak ale od pewnego czasu chodzą słuchy by na nich uważać (wpuszczanie na giełdę waluty scamy). Już wiele giełd padło na których grałem (choć straciłem tylko na bidextreme ~3ltc, na reszcie w odpowiednim czasie wyszedłem) więc jak są jakieś drobne błędy to wolę się ewakuować, tym bardziej że bum na alty się skończył i coraz trudniej coś ugrać.
@Pepeo: @ArtkaStara: @Widim: @maniakbitcoin: po wymianie kilku wiadomości mam już dość, nie chce mi się tracić czasu i pisać z nimi dla kilku zł. Nie idzie im wytłumaczyć że nie otrzymałem btc za tą transakcję. Ciągle się upierają przy swoim że wszystko jest ok. Radzę uważać na tę giełdę. Ja swoje btc wypłaciłem, alty nadal trzymam, na razie nie mam czasu bawić się w przesyłanie gdzie indziej bo
@Pepeo: moje ostatnie transakcje na koncie to te widoczne na zdjęciu. Po tych transakcjach miałem ~0.0781btc które wypłaciłem. Aktualnie saldo mam 0 btc. Czyli nie dostałem ~0.016 +- prowizja giełdy. W między czasie nic nie kupiłem to są ostatnie transakcje z całej giełdy. I jak to wytłumaczysz?
@ziomekg: Nadal nie napisałeś odpowiedzi bittrex. Możemy się odnieść do całości sprawy jeżeli poznamy odpowiedź z bittrex. Ja nie mówię Ci że Tobie nie wierzę. Jednak także uważam że bittrex nie miał by powodów by Ciebie oszukiwać na grosze.
@Pepeo: na telefonie jestem i nie wygodnie mi się kopiuje wiadomości;)

ostatnia wiadomość od nich:

That isn't accurate since it was a partial fill. You were credited the amount before the order showed up in your closed orders and it was re-spent already. Remember that you get BTCs before the order is closed, so your balance is constantly credited.

Nadal nie rozumiem jak to możliwe...