Wpis z mikrobloga

#tfwnogf

Juz czuje tę presje. Te pytania gdzie spedze sylwka. A jesli juz ktos zaprosi to kolejny raz z rzedu bez osoby ktora moznaby bylo pocalowac na powitanie nowego roku. I tak 1 stycznia roku 2013 patrzac na te pary miziajace sie przy rozswietlonym niebie od wybuchow, zalozylem sobie po cichu ze nastepnym razem to sie zmieni. Ta..

Nie moge zasnac wiec wydziergalem ten #!$%@?. Dziekuje za nieuwage. Rad nie potrzebuje
  • 33
  • Odpowiedz
  • 7
@alvaro1989: mialem nie komentowac w tym wpisie ale dobra juz. Przez ostatnie jakies 4 lata nie szukalem kobiety i teraz jestem tu i robie ten wpis. Wiec jak to w koncu dziala, bo do tej pory jakos ta jedyna sama do mnie nie przyszla. Skoro znowu takie postanowienie smierdzi desperacja to co wkoncu robic?
  • Odpowiedz
@anas_lex: A ja szukałem i ze 3 lata. I pojawiały się różne, ale nic z tego na dłuższą metę nie było. Przestałem szukać, pojechałem na erasmusa, wróciłem tutaj odmieniony, wyluzowany, szczęśliwy i bum, wpadł fajny różowy. Bądź sobą, wyluzuj się, nie wywieraj presji na różowych, pokaż że kontrolujesz sytuację. Różowe kochają pewność siebie i niestety gdy się nimi za bardzo nie interesujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
alvaro1989 - @anas_lex: A ja szukałem i ze 3 lata. I pojawiały się różne, ale nic z t...

źródło: comment_5TF9Nks8s0Ib6XhmKGR02NY2oqk1LHeC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz