Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór drogie Panie i Panowie!

Właśnie nadeszła moja #wykopaczka, drogi mirku @daniio33 , wołam Cię, gdyż przygotowałeś mi niesamowitą niespodziankę :)

Napisałeś, że to Twoja pierwsza edycja i muszę powiedzieć, że już zazdroszczę Twoim adresatom następnej edycji. Przygotowałeś się świetnie, NA BOGA, CO JA PITOLĘ - idealnie, powtarzam, idealnie trafiłeś w moje gusta!

Biegłem z paczkomatu jak gazela na najczystszej amfetaminie. Roztrącałem hordy Januszów i Grażyn opętanych żądzą zakupów. Spieszyłem, by poznać tajemnice paczki. A także dlatego, że deszcz napierdzielał.

Tak wyglądała paczucha.

W środku, gdy już pieczołowicie oderwałem papier (podczas rozpakowywania użyto łącznie czterech zębów) ukazały się dary godne najwyższych zachwytów!

Książka kucharska o daniach jednogarnkowych (takiej jeszcze nie miałem!) - świetne źródło inspiracji na szybkie obiadki

Zeszyt na moje autorskie przepisy - normalnie wymiękłem, mam już masę swoich wersji dań, kto wie - może ukaże się moja książka kucharska kiedyś?

Magnesy na lodówkę, w tym jeden będący otwieraczem do butelek - oj przyda się ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na magnesach fotosy z Sokółki, z której przyszła paczucha. Poguglałem - zacne miasteczko :)

Góra słodkości - mój pieszczoszek #rozowypasek aż zapiszczał z uciechy!

Przezacny browar, uwielbiam go, ale na pomorzu trudno dostępny bywa, więc strasznie się ucieszyłem. Jestem fanem @kopyr , więc TAKIE PIWO naprawdę mnie uradowało. Na zdjęciu już pusta butelka, więc masz dowód ;)

I na koniec coś co mnie strasznie urzekło (łezka toczy się po moim policzku, przesadzam, ale nie aż tak bardzo, serio :), czyli: grzybki marynowane - gdybym mógł, jadłbym je na okrągło, kocham grzyby w każdej postaci, ale te marynowane po prostu uwielbiam, czasem po zjedzeniu słoiczka patrzę na ten pozostały śluz octowy i chciałbym się nim wysmarować i udawać ślimaka w kuchni.. No dobra, tym razem tego nie zrobię ;) W tym roku niestety nie mogłem pojeździć na grzyby a i rodzicom nie obrodziły lasy. Tak więc Twój słoiczek jest na wagę złota!

Oraz moi drodzy - gwiazda wieczoru - naleweczka z winogron oraz miodu, własnoręcznie zrobiona przez Tatę @daniio33 z własnych winogron oraz miodu od znajomego pszczelarza. Upiłem łyka i obiecanych 50% rzeczywiście nie czuć tak bardzo, EH, POEZJA!

A fotka na końcu wywodu, bo zasługuje, by najpierw o niej przeczytano!

Był list napisany wspaniałą polszczyzną, bardzo dziękuję!

No i na zupełny koniec, oto co było wypełniaczem antywstrząsowym paczki ( #wygryw folia bąbelkowa się nie umywa!)

GENIALNE!

Jeszcze raz dziękuję @daniio33 za wspaniałą paczkę :)

Bądź zdrów!

#wykopoczta
  • 1