Wpis z mikrobloga

Ciemna masa. I jak my mamy się wybić w tej europie...


@maozol: Np. w Niemczech jak masz promocje to nie ma nawet porownania z Polska, dzikie tlumy. W USA jeszcze gorzej(zobacz filmiki z black friday).
  • Odpowiedz
W USA jeszcze gorzej(zobacz filmiki z black friday).


@miki4ever: top bk z murzynek wyrywających sobie produkty do kupienia xD. Powinni naokoło poustawiać trybuny i normalni ludzie obserwowaliby tę swołocz zajadając się w tym czasie popkornem i tłumaczyli swoim dzieciom co to za zwierzątka przed ich oczami.
  • Odpowiedz
@bialysony: Co tu wyjaśniać? Takie zachowanie nie jest domeną Polaków, bo tak jest wszędzie. Przy każdej większej wyprzedaży zbierają się tacy ludzie

Ale trzeba wpaść i powyzywać od bydła i biedaków cebulaków co ( )

Właśnie tacy jak ty to typowe polaczki, zakompleksione jednostki patrzące na wszystko z góry, chociaż sami w dupie byli i gówno widzieli
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: zgadzam się, ale stroń od określania innych "typowymi polaczkami". @bialysony jest po prostu ograniczony umysłowo i nienawidzi Polaków na tle narodowościowym (jego wpisy pozgłaszałem). Ale wyzywanie się od "polaczków" nawzajem jest niewłaściwie. Tak jak buraki na drodze i szeryfowie drogowi wychodzą z podobnego założenia - "co mi będzie cwaniak polaczek się #!$%@?ł? cham i prostak, typowy polak" itd.
  • Odpowiedz
@glosnik: beka z ciebie polusie XD ja #!$%@? widze, ze niezla tu komuna, po pepiczkach cisna, po niemcach, po angolach, po ruskich jada jak po szmatach, ale jak cos o wielkim narodzie polaczkowym sie powie nieprawidlowego to juz hur dur admin zablokuj mu konto XD
  • Odpowiedz