Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, 2 lata robilem Social Sciences w collegu (psycologia, sociologia, cryminologia polityka itd), z tego psychologia podobala mi sie najbardziej, niestety zawalilem sprawe i nie dostalem sie na HNC social sciences (odpowiednik 1 roku studiow) a chcialem bardzo robic psychologie na uniwerku. Udalo mi sie jednak dostac na HNC retail managament (marketing, zarzadzanie itd ukierunkowane w strone zarzadzania sklepem) kurs jest spoko, jest kilka rzeczy ktore mi sie nie podobaja, ale nie mozna miec wszystkiego. Dodatkowo dostalem prace w Tesco ktora mi sie podoba i ma zwiazek z moim kierunkiem. Teraz mam kilka opcji.

Opcja numer 1: skonczyc hnc i z automatu pojsc na hnd (2 rok studiow) gdzie polowa roku to praktyki a druga polowa teoria. Po tym moge isc na studia na 3ci rok na biznes albo jakis marketing albo dostac prace w sklepie, ale nie bede mogl juz robic psychologii na studiach.

Numer 2: isc po hnc na psychologie z biznesem albo psychologie na 2gi rok, ale to wydluzy czas mojej nauki i ograniczy szanse na awans, dopoki nie skoncze studiow, a stary jestem nie chce mi sie za bardzo zakuwac :-s

Co byscie doradzili?

Pytalem bliskich ale ich rady ograniczaly sie do "zrob tak jak chcesz" itd.
  • 1