Wpis z mikrobloga

  • 0
@Stafford: Fajnie, że Korwin powiedział, dzięki za info, ale czy ja wspomniałem, że uważanie kapitalizmu albo socjalizmu za najgorszą rzecz na świecie jest w jakikolwiek sposób zaburzeniem psychicznym? Każdy może mieć swoje zdanie. Szumi to dno intelektualne nie ze względu na poglądy (ale sam przyznasz, że są granice), ale ze względu na brak kultury dyskusji, śmieszkowe wypowiedzi oraz posty na FB dot. jego wielkich wygranych w tv.
  • Odpowiedz
@Laliqu: Właśnie nie - chyba bardziej dojrzałe jest korwinistyczne myślenie "sam sobie muszę zapracować", niż socjalistyczne "państwo da". A niskie poparcie dla JKM wynika z dużej liczby Januszy, którzy żyli w czasach komunistycznych i nie rozumieją, że to, co państwo "daje", najpierw zabiera w postaci podatków przewyższających to, co daje.
  • Odpowiedz
@Stafford: nie mam nic do odmiennych poglądów, ale jeżeli jakiś socjalista twierdzi, że on bycia złodziejem zbuduje się dobrobyt, to nie wiem o czym tutaj rozmawiać.

mogę rozmawiać o tym czy szkoły powinny być publiczne czy państowe, czy służba zdrowia powinna być prywatna czy państwowa, jak powinien wyglądać system emerytalny lub czy powinna w kodeksie być kara śmierci, ale jak jakiś lewak przychodzi i mówi: podatki 95% dla najbogatszych, z
  • Odpowiedz
@trebeter:

ale jeżeli jakiś socjalista twierdzi, że on bycia złodziejem zbuduje się dobrobyt, to nie wiem o czym tutaj rozmawiać.


A może lepiej poczytać socjalistów, ich idee, niż opierać sie na pejoratywnych oczerniajhących stwierdzeniach Korwina?
  • Odpowiedz
@Epoche: jak mi jakiś lewak przychodzi i mówi, że podniesie podatki i wyda je na mnie, to ja mówię, #!$%@? złodzieju, sam wiem najlepiej na co mam wydać MOJE pieniądze, a korwina od bardzo dawna nie czytam, nie słucham
  • Odpowiedz
@kw401: Jest dokładnie odwrotnie. Korwin od lat 90-tych miał duże poparcie młodzieży. A jednak to poparcie w czasie nie przekłada się na jego wyniki wyborcze. Powód?

Uwierz mi, że Janusze wychowani w komunie - jak ich nazywasz - potrafią doskonale liczyć. Wiem to z praktyki bo pracuje w firmie, która kiedyś była w konglomeracje zatrudniającym w PRL ponad 30 tys. ludzi. Znaczna część bo 70% załogi to tacy Janusze. Potrafią
  • Odpowiedz