Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się czy nie spieniężyć Mage Knighta oraz paru innych planszówek i nie zainwestować tego w Talisman + dodatki. MK jest naprawdę dobry, ale kiepsko, gdy ma się maksymalnie 3 osoby z niewielką ilością czasu do grania, reszta niestety nie opanuje tego tytułu. Warto robić taką podmiankę czy może zostawić MK na lepsze czasy? Problem też taki, że prędzej czy później zacznie się zberanie dodatków do Talismanu.

#gryplanszowe #grybezpradu #talisman #mageknight
  • 10
@Jednobrewy: prędzej bym wziął i wydrukował djar huna albo jakiegoś innego autorskiego systema opartego na talismanie.. Niestety, ale dla mnie ta gra jest zbyt prosta (mimo że fajna) ;)
@Jednobrewy: a co ja Ci będę.. kupuj!

A jesli chcesz się zastanowić nad czymś innym to Lord Of Waterdeep, Innovations (karciano-planszowa, logiczna, IMO najlepsza karcianka w jaką do tej pory grałem tego typu) i Agricola. Ale żadna nie jest podobna do Talismana niestety :(
@Jednobrewy: sprzedac MK dla talizmana to jak BMW dla deskorolki. Jak chcesz mniej downtime'u to zobacz descenta w tych klimatach.

Talisman to syf a dodatki tego nie zmieniaja
@Jednobrewy: Wydaje mi się, że stwierdzenie " z niewielką ilością czasu do grania" wyeliminowuje Talismana. BTW co za problem znaleźć sobie nowych znajomych do grania? :D w tym roku już nie, ale na pewno z @tomash-pl będziemy chętni na granie. :)